Neler Yeni

Yardım HyperX Mouse Bozuldu !

Caelius

80+ Silver
değmeyecek bir ürün mü ? piyasadaki en kalliteli sensöre ve tutuşa sahip oyuncu mouse'u 1000 liralık mouselardan daha iyi sensöre ve tepki hızına sahip neye dayanarak söylediniz anlayamıyorum
1000 liralik mouse lardqn daha iyi sensor mu piyasadaki en iyi sensor ve tutus mu dostum bence biraz daha arastirip gelmelisin ve su steelseries fanboylugunu da birak seninle tartismaya girmeyecegim yanlis ogrenmissin belli ki

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
1000 liralik mouse lardqn daha iyi sensor mu piyasadaki en iyi sensor ve tutus mu dostum bence biraz daha arastirip gelmelisin ve su steelseries fanboylugunu da birak seninle tartismaya girmeyecegim yanlis ogrenmissin belli ki
deathhader v2 için demediniz mi ? onu alıntılamışsınız

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK
XTRFY M4 ü hiç duymamıştım..Bi araştırayım hemen...Ömrü kısa ürün alacak kadar zengin değilim malum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 600 e cikabiliyorsaniz hic dusunmeden bunu alin farkli renklerini de atiyorum

Baktım şimdi, anahtar ömrü 20 milyon diyor. Bu şu ana kadar duyduğum en düşük olanı ama...

Son düzenleme:

Caelius

80+ Silver
XTRFY M4 ü hiç duymamıştım..Bi araştırayım hemen...Ömrü kısa ürün alacak kadar zengin değilim malum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktım şimdi, anahtar ömrü 20 milyon diyor. Bu şu ana kadar duyduğum en düşük olanı ama...
Hocam icerisindeki switch deathadder v2 ile hemen hemen ayni ayrica bu mouse un skatezleri kablosu ve hafiflik bakimindan daha onde meral etmeyin baya goturur

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK
Hocam icerisindeki switch deathadder v2 ile hemen hemen ayni ayrica bu mouse un skatezleri kablosu ve hafiflik bakimindan daha onde meral etmeyin baya goturur
Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Bugün bir nasiple Steelseries Prime+ aldım. Ekstradan 2 yıl garanti 2 yılda kasko eklettim. Eski mouse um da bir yıl daha garanti olsaydı şimdi yeni bir mouse almak zorunda kalmayacaktım o yüzden bu sefer daha temkinli davranayım dedim. Az önce PC me bağladım şimdilik elimin alışmasına bakıyorum. Önceki farem gibi ilk tutar tutmaz elim alışmadı bunda. Ve klikleri daha sesli. Umarım aldığıma değer.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,407
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom