Neler Yeni

Hyprex cloud 2 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İlkay Görkem Saygın
Hyprex cloud 2 almayı düşünüyorum 1350 tl bandında şuan bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır şuan alınır mı

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Furkan Harmancı
Ben cloud alpha aldım çok memnunum. Çift odalı sürücü olduğu için cloud 2den ses olarak daha iyi.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Çok kaliteli kulaklık, kesinlikle alın. Pişman olmazsınız.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Alınır bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İlkay Görkem Saygın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne için almayı düşünüyorsunuz
Şuan ki kulaklığım fazla eskidi değiştirmem gerekiyor cs go , valorant gibi oyunlarda oynuyorum çok olmasa da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben cloud alpha aldım çok memnunum. Çift odalı sürücü olduğu için cloud 2den ses olarak daha iyi.
Arada 350 tl falan fark var şuan o kadara çıkabilir miyim bilmiyorum çıkabilirsem o fiyat farkında değer bi fark mı

index2i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer-Zemin
hiç sorun yaşamadan 6-7 aydır kullanıyorum çok iyi kulaklık bence konforu iyi

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Furkan Harmancı
Şuan ki kulaklığım fazla eskidi değiştirmem gerekiyor cs go , valorant gibi oyunlarda oynuyorum çok olmasa da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arada 350 TL falan fark var şuan o kadara çıkabilir miyim bilmiyorum çıkabilirsem o fiyat farkında değer bi fark mı
Arctis daha şık ama bence cloud onun dışındaki her özekliğiyle daha iyi değer diye düşünüyorum.

Bent Lark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Instagram
@burakulata
Cloud ll tekrar artmadan alın o zaman.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hyprex cloud 2 almayı düşünüyorum 1350 TL bandında şuan bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır şuan alınır mı
şuana kadar dünyada en çok satılan ve e sporcular tarafından 2023te bile en çok kullanılan kulaklık fiyatına göre hemen her özelliği rakipsiz ve sen alınır mı diye soruyorsun 😀

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,122
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Alınır. 2017`den beri her yıl en az 1 kere aldım her sene yenisini kullandım, geçen hafta da yenisini aldım, bu fiyatta alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim. Şuan 1350Tl`de rakibi yok, fiyatı artmadan alın derim.

Son düzenleme:
Top Bottom