Neler Yeni

Hyundai İ20 Araç İçin Aksesuar Önerisi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,140
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kral destan gibi link atmışsın maşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarj aletleri oluyo aga yuvarlak tarz
Araba için onlardan olabilir
Şarj aleti var Bluetooth ses cihazı var hoparlör alicam direksiyon kılıfı değişecek far alicam kolçak var üstünde daha ne olabilir diye düşünüyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,889
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Knka vardı da bizim firmanın ortak araciydi bende kullanıyordum arada artık tamamen benim satmamak şartıyla 😂

Ben birde Xenon far düşündüm çok güzel oluyor ya onlar mavi renk olan
Hocam Xenon işine ya çok iyi ayarlayacak birinde yaptırın yada hiç yaptırmayın çok küfür yersiniz ayar iyi yapılmazsa

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,140
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam Xenon işine ya çok iyi ayarlayacak birinde yaptırın yada hiç yaptırmayın çok küfür yersiniz ayar iyi yapılmazsa
Evet ya çok fazla yanıyormus baktım onun ayar yeri mı var nasıl oluyor

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Knka vardı da bizim firmanın ortak araciydi bende kullanıyordum arada artık tamamen benim satmamak şartıyla 😂

Ben birde Xenon far düşündüm çok güzel oluyor ya onlar mavi renk olan
Merceksiz fara xenon takmanı önermem. Hele mavi hiiiç önermem. Bizzat görürsem bende uzunları yakıp devam ediyorum. Arkamdaysa da arka sis açarım. Öyle göz alan bir lamba görmedim. Ne almam ne aldırmam. Alıp takana da güzel laflar edilmez kulakları çınlar.
Beyaz alırım dersen de osram night breaker lamba öneririm. Mercekli de çok daha güzel olur da halojen farda da kötü göstermez

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,889
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,140
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Merceksiz fara xenon takmanı önermem. Hele mavi hiiiç önermem. Bizzat görürsem bende uzunları yakıp devam ediyorum. Arkamdaysa da arka sis açarım. Öyle göz alan bir lamba görmedim. Ne almam ne aldırmam. Alıp takana da güzel laflar edilmez kulakları çınlar.
Beyaz alırım dersen de osram night breaker lamba öneririm. Mercekli de çok daha güzel olur da halojen farda da kötü göstermez
Halojenler çok pis duruyor ya ledler çok iyi oluyor bilmiyorum hosuma gidiyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,889
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Mercekli alıp ayarını yaptırsa baya güzel durur
bende 1.6 coupe megane 1 bakıyorum mercekli far buldum ilk alacağım şey bu olur :D

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,140
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam Farların orda bizim araçta (linea tornavidayla ayarlanıyordu yanlış hatırlamıyorsam)
Onu istersen milimetrik ayarla. Mercek yoksa ışığın çizgisi olmuyor her yere dağıtıyor. Havayı bile aydınlatıyor

Mercekli olunca fark ne oluyor
1703626612874.png

Ahanda bu oluyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,889
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Onu istersen milimetrik ayarla. Mercek yoksa ışığın çizgisi olmuyor her yere dağıtıyor. Havayı bile aydınlatıyor
öylede hocam nerde o ayarlama yeri diye sormuştu hocam ondan cevapladım güzel bi küfür yiyorlar zaten merceksiz xenon takanlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,976
Üyeler
153,974
Son üye
motormed26
Top Bottom