Neler Yeni

🔥İndirim i5 13400F & RX 7900 GRE sistem 37.999 TL 🔥🔥

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
ellerinde kalanı iyi fiyattan çıkarıyorlar işte anlamak bu kadar zor olmamalı beğenmediysen alma
Alacak arkadaşlar için not düşüyorum, alıp anakart ve işlemciyi satıp yeni anakart ve işlemci için bütçe oluşturulabilir.

bekaans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berke Kaan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Tercihim amd işlemci - nvidia ekran kartı olurdu . fiyat performans açısından

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Güzel fiyat ufak tefek özelleştirme ile yine alınabilir 4070 süper den daha iyi olur diye düşünüyorum

xberke

80+
AMD işlemciler daha iyi ve genelde daha ucuz oluyor rakibine göre. İntel işlemci kullanmak stok eritmekten başka bir şey değil. Ekran kartı AMD'yse işlemci AMD olursa en az %10 daha iyi FPS verir. SAM gibi teknolojilerle.
Resize BAR teknolojisi işlemcinin grafik belleğine erişmesini sağlar, bunun amd veya intel ile alaksı yok amd nin yaptığı isimlendirmeden başka bir sey değil kendim full amd sistem kullanıyorum aynı güçte intel cpu ile de aynı performansı alırım re size bar ayarı açıksa.

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Resize BAR teknolojisi işlemcinin grafik belleğine erişmesini sağlar, bunun amd veya intel ile alaksı yok amd nin yaptığı isimlendirmeden başka bir sey değil kendim full amd sistem kullanıyorum aynı güçte intel cpu ile de aynı performansı alırım re size bar ayarı açıksa.
AMD+AMD sistemlerde daha optimize hocam.

Top Bottom