Neler Yeni

İ7 10700K ve RTX 2070 Super sistem toplama

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Haniç Kara
Yok kanka sana demedim zaten haniç mi ne ona söyledim intele takmış beni ilgilnendirmez ne yaprığı ama alınma sen
Arkadaşım İNTEL istiyorum ve İNTEL alacagım suçmu? benim param sizene? size sordugum şey ne sizin cevapladıgınız şey ne.

war20anty

80+ Bronze
Allah aşkına iyimisiniz? ben başa AMD istemiyorum yazdım hala helip AMD öneriyorsunuz ve üste çıkmaya çalışıyorsunuz lütfen ben cevabımı aldım ve sistemi alacagım birisi konuyu kilitlesin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakalım itopya ya gelirse alırım daha iyi geldi.
Daha tartışmayacağım senle.

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
Yok kanka sana demedim zaten haniç mi ne ona söyledim intele takmış beni ilgilnendirmez ne yaprığı ama alınma sen
Adamın kendi tercihi bence fanboy demek yanlış olur zira fanboy olsaydı çok daha cahilce yorumlar olurdu adam Intel kullanmak istiyor o da onun tercihi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,125
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Arkadaşlar adama hiza ettik ama intel istiyor yapacak bir şey yok zararın neresinden döndürsek iyidir. En azından i7 10700K 2070super ikilisine o kadar para vermesin. İ5 10600K alınıp monitör yükseltilebilir.

Alperenc25

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen Çatıkkaşli
Ya ne uzattınız ya bırakın adam ne alırsa alsın para sizden mi çıkıyor? Bende Amd kullanıyorum adam intel istiyor. Boşuna uğraşamazsınız adam kararını vermiş yanlış olsa da doğru olsa da onu alacak işte zorlamayın @RevDeisDou dostumun dediği gibi 10600k al bence daha iyi en azından o kadar para vermezsin

war20anty

80+ Bronze
Arkadaşlar adama hiza ettik ama Intel istiyor yapacak bir şey yok zararın neresinden döndürsek iyidir. En azından i7 10700K 2070super ikilisine o kadar para vermesin. İ5 10600K alınıp monitör yükseltilebilir.
Sen iyi bir insansın :) Ne kadar paran olsada boş bir şey için para vermek üzücü.

war20anty

80+ Bronze
Ya ne uzattınız ya bırakın adam ne alırsa alsın para sizden mi çıkıyor? Bende AMD kullanıyorum adam Intel istiyor. Boşuna uğraşamazsınız adam kararını vermiş yanlış olsa da doğru olsa da onu alacak işte zorlamayın
Bizden çıkmıyor doğru diyorsun ama uyarmak zorundayım boşuna para niye veriyor yani onu önemsiyoruz aslında ama o istemiyor benlik sorun yok :)

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
Ya ne uzattınız ya bırakın adam ne alırsa alsın para sizden mi çıkıyor? Bende AMD kullanıyorum adam Intel istiyor. Boşuna uğraşamazsınız adam kararını vermiş yanlış olsa da doğru olsa da onu alacak işte zorlamayın
Aynen kardeşim bir saatir bunu anlatmaya çalıştım vay anasını adam yazmış AmD önermeyin bazıları neden Intel diyor sanene kardeşim adam Intel istiyor

Asti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yiğit Karayavru
sistem müko A++ Oyunları rahatlıkla oynatır ama i7 10700k işlemci çok ısınan bi işlemci ilerde 360m soğutucu almanızı öneririm

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom