Neler Yeni

İ7 10700K ve 2070S sistem toplama (AMD Al demeyin :)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
kardeşim biz adamın kazıklanmamaması için uğraşıyoruz ve gereksiz olduğunu anlatmaya çalışıyoruz adam Intel istiyorum onu istiyorum dicekse sistem nasıl diye konu açmasın
Alttaki mesajı oku. Adam AMD istemiyorum demiş zorlamanın manası yok. İnat etmenin bir manası yok.
Hayır anlamıyorum para onlardanda çıkmayacak ben alıyorum ve İNTEL istiyorum ama inatla AMD öneriyorlar keşke konu açmasaydım.
Ben teşekkür ederim yardımcı olduysam.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,122
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

Ztreon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Sarp Ayaz
ozaman konu açmanın manası yok
Ne alakası var? sana AMD istemiyorum diyorum ve hala amd öneriyorsun sanane kardeşim? para sendenmi çıkacak? sistem nasıl? ''amd önermeyin'' diyorum hala amd öneriyorsun.

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Herkesi zengin mi sanıyorsun anlamadım neden hep en üst seviye
için konuşuyorsun? Tek fark anakart desteği değil
Üretim teknolojisi çöp
Stok fan çöp
Fiyatına göre daha da çöp
Render ve çok çekirdekli oyunlarda çöp
Sen de herkesi fakir mi zannediyorsun o zaman? Ayrıca yazdığım mesajta genelleme bile yapmıyorum "ben" diyorum. Ayrıca ben zaten R5 2600X almıştım ilk çıktığı gün çünkü benim bütün ihtiyaçlarımı görüyordu o dönem ama şuan olsa i7 10700K ya da i5 10600K alırım.

ibo622

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
ibrahim ugur
Ne alakası var? sana AMD istemiyorum diyorum ve hala amd öneriyorsun sanane kardeşim? para sendenmi çıkacak? sistem nasıl? ''amd önermeyin'' diyorum hala amd öneriyorsun.
önerilere açık değilsen sistemi sormanın anlamıyok ozaman ben sistem toplıcam intel istemiyorum nvidia istemiyorum corrsair ram istemiyorum msi anakart istemiyorum diyim ve 30k lık sistem toplıcam diyim hatta kasa olarakta game power kasa ve frisby psu istiyorum diyim

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Kardeşim burası donanım arşivi hatirlayim :) ortalık abdullah abi ayydulah abi gezenlerle doldu. Technopat Sosyale git buranın seviyesi de yaşı da düştü
Abdullah Hacıgül yarın Intel şöyle iyi Intel böyle iyi dese (yalan dese bile) forumun yarısı bi anda Intelci olacaktır zaten sırf Abdullah diyor diye. Bazen cidden garip olabiliyor o açıdan. Technopat ta hiç böyle bi şey görmemiştim ben.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,481
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Sen de herkesi fakir mi zannediyorsun o zaman? Ayrıca yazdığım mesajta genelleme bile yapmıyorum "ben" diyorum. Ayrıca ben zaten R5 2600X almıştım ilk çıktığı gün çünkü benim bütün ihtiyaçlarımı görüyordu o dönem ama şuan olsa i7 10700K ya da i5 10600K alırım.
2600x ile 10700k 10600k Karşılaştırması bana da mantıklı geldi
r3 1200 ve i9 10900k da 10900k alıyor galiba

Ztreon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Sarp Ayaz
önerilere açık değilsen sistemi sormanın anlamıyok ozaman ben sistem toplıcam Intel istemiyorum Nvidia istemiyorum corrsair RAM istemiyorum MSI anakart istemiyorum diyim ve 30k lık sistem toplıcam diyim hatta kasa olarakta game power kasa ve frisby PSU istiyorum diyim
Önerilere açıgım ama sana diyorumki ''AMD ÖNERME'' neden hala öneriyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar istedigim şey sistemi yorumlamanızdı ''Sistem iyi'' ya da ''Kötü'' der geçerler diye düşünüştüm keşke açmasaydım hepinize teşekkür ederim.

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
2600x ile 10700k 10600k Karşılaştırması bana da mantıklı geldi
r3 1200 ve i9 10900k da 10900k alıyor galiba
Ya dostum ilk önce ilk okulu falan bitir Allah aşkına, bi önceki mesajta niye herkesi zengin görüyorsun dedin (ki ben öyle bi şey dememiştim) şimdi de R5 2600X ile 10600K yı karşılaştırıyorsun diyorsun. Konu sahibinin neden konuyu bu kadar kilitlemek istediğini şimdi anladım.

ibo622

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
ibrahim ugur
Önerilere açıgım ama sana diyorumki ''AMD ÖNERME'' neden hala öneriyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar istedigim şey sistemi yorumlamanızdı ''Sistem iyi'' ya da ''Kötü'' der geçerler diye düşünüştüm keşke açmasaydım hepinize teşekkür ederim.
fiyatına göre çöp fiyatına göre işlemci de çöp ekran kartı da çöp o fiyata o pc çöp diyorum ozman al yorumladım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom