Neler Yeni

İnce Hesap Büyük Hata !

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Fatura "Berşan Çelenk" adına
Forumdaki ismin "Alperen Deynekli"

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,213
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Arkadaşlar karışıklık Amazon'da bile oluyor. Firmada robotlar çalışmıyor senin benim gibi insanlar çalışıyor. Daha firmaya haber vermemişsin, verdin yardım etmediler o zaman gel aç konunu ama bu şekilde konular pek sağlıklı ve hoş değil...

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ
Fatura "Berşan Çelenk" adına
Forumdaki ismin "Alperen Deynekli"
Kuzenimdir Kart Onun Adına Diye Para Onun Hesaptaydı Yanlışlık Olmasın Diye Öyle Girdim. Merak Etmeyin Yanlışlık Yoktur Beraber Yaşıyoruz :)

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Bence direk sitenin sayfasında İade / Değişim bölümü var. Eklediğiniz ekran görüntüsünde. Oradan yap işlemi onlar sana dönerler. Ama Sonuç almadan firmayı karalamayın.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Biz size bunları anlattık gençler gelip buraya başlık açmayın ayın 8'inde uyardım sizi. Evet hatalar olabilir ama bu kadar yüksek oranda olmaz. O yüzden hala incehesap ve itopya'dan alışveriş yapanlar boşuna laf etmesin. Sakın yok korona yok şu bu da demeyin. Bu unsurlar her firma için var sadece incehesap ve itopya için değil. Ayrıca bu forumda nedense aşırı bir incehesap sevici var adama nerdeyse demediğinizi bırakmamışsınız. Yok foto at yoksa konu kapanır vs. Evet güvenemeyebilirsiniz tanımıyorsunuz bu üyeyi ama incehesap'ı çok iyi tanıyosunuz galiba.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,143
İsim
Jarvis-M
Biz size bunları anlattık gençler gelip buraya başlık açmayın ayın 8'inde uyardım sizi. Evet hatalar olabilir ama bu kadar yüksek oranda olmaz. O yüzden hala incehesap ve itopya'dan alışveriş yapanlar boşuna laf etmesin. Sakın yok korona yok şu bu da demeyin. Bu unsurlar her firma için var sadece incehesap ve itopya için değil. Ayrıca bu forumda nedense aşırı bir incehesap sevici var adama nerdeyse demediğinizi bırakmamışsınız. Yok foto at yoksa konu kapanır vs. Evet güvenemeyebilirsiniz tanımıyorsunuz bu üyeyi ama incehesap'ı çok iyi tanıyosunuz galiba.

evet gamegaraj çok daha iyi sistemde özellikle dolar 7.20 olduğunda gamegaraj 200 tl itopya ve incehesap 1000 tl zam yaptı ve şuan bikle gamegarajın kargosu 3 günde geliyor

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ
Konuyu Kilitleyebilirsiniz Ben Hala Bekliyorum Geri Dönüş Sağlamalarını İnceHesaba Yani Kendim İçin Söylüyorum Bundan Sonra Güvenmem Alışverişte Yapmam Sizin Kararlarınızı Engellemek Değil Amacım.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,708
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
İnceHesap'tan XFX RX5500XT Satın Aldım ve Bana Gelen Ürün RX570 Bu Şaka Değil mi Yaptıkları Hataya Bakar mısınız? İnanamıyorum Dalga Geçiyorlar Sanırım Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İşkence! İnceHesaba Güvenmeyiniz!!!
Ya rx5700xt gelseydi :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,366
İsim
Diyarhan
Kankam hatasız firma yok. Benim merak ettiğim onun yerine Rx5700xt gönderseler arayıp hata yaptınız dermiydin.

drocco

80+ Bronze
Bilgisayar konusunda teknobiyotik daha güvenilir geliyor bana.

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ
Tabi ki Derdim Niye Satın Aldığım Dışında Farklı Bir Kart Yolladınız. Çünkü Kanuni Yolları Biliyorum En Azından Adalet Öğrencisiyim Neler Olabileceğinden Az Çok Bilgim Var :)

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
evet gamegaraj çok daha iyi sistemde özellikle dolar 7.20 olduğunda gamegaraj 200 TL itopya ve incehesap 1000 TL zam yaptı ve şuan bikle gamegarajın kargosu 3 günde geliyor
Evet hatasız firma yok olamaz da ama gamegaraj ve teknobiyotik gerçekten iyi yönetti bu süreci veya iyi yönetmeseler de incehesap ve itopya leş olduğu için onlar iyi gibi göründü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,935
Üyeler
150,579
Son üye
Pazasco
Top Bottom