Neler Yeni

İngilizce dışında hangi dil öğrenilir

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Mehmet
Malum yks ye girmicem önümdeki 2-3 yıl boyunca boş durucağıma dil öğrenicem İngilizceden sonra hangi dili öğrenmek mantıklıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
senin hangi alana yöneleneceğine bağlı bilgisayar yazılım gibi teknik işlerse almanca olabilir ama tarih gibi ise osmanlıca arapça bunlar olabilir ben 2. yabancı dil olarak almancayı tercih ederdim

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin hangi alana yöneleneceğine bağlı bilgisayar yazılım gibi teknik işlerse almanca olabilir ama tarih gibi ise osmanlıca arapça bunlar olabilir ben 2. yabancı dil olarak almancayı tercih ederdim
Almanca zaten ingilizceye benzeyen bir dil öğrenebilirim ama Almanca sadece Almanya'da işime yarar gibi geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknik iş bu arada

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Malum yks ye girmicem önümdeki 2-3 yıl boyunca boş durucağıma dil öğrenicem İngilizceden sonra hangi dili öğrenmek mantıklıdır?
Açıkçası ingilizce yanına ne ekleseniz iş yapar.
Tavsiyem Rusça , Arapça , İspanyolca ve Fransızca olabilir

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Mehmet
Almanca daha iyi olur ama benim tavsiyem ingilizceyi maxlamak. Çok fazla sonradan yazilimci olan göruyorum belli olmaz hocam isterseniz falan ingilizce çok önemli.
Ben yazılımcı olmam

Almanca daha iyi olur ama benim tavsiyem ingilizceyi maxlamak. Çok fazla sonradan yazilimci olan göruyorum belli olmaz hocam isterseniz falan ingilizce çok önemli.
Almanca düşünüyodum bende

Açıkçası ingilizce yanına ne ekleseniz iş yapar.
Tavsiyem Rusça , Arapça , İspanyolca ve Fransızca olabilir
En çok hangisini işime yarar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,871
Üyeler
156,534
Son üye
muroo24
Top Bottom