Neler Yeni

Kulakiçi Bluetooth Kulaklık

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
ANC pili vs düşürüyor evet. Ama ona rağmen kesinlikle harika bir şey . Kalabalık ortam da çok ciddi fark yaratıyor. Eğer aşırı sessiz bir yer olmadıktan sonra %99 açık kullanıyorum. Bu seviyede kulaklıklarda hiç olmazken en azından giriş seviye olması gayet iyi bir şey. Bir sonraki kulaklığımı tamamen ANC performasnına göre seçicem. Şuan Soundpeats air 3 pro kullanıyorum.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Asil
Öncelikle merhaba, başlıkta yazdığı üzere uygun fiyatlı olan bir kulakiçi kablosuz kulaklık arıyorum. 400-500tl bandında aliexpress vs eğer orjinal ise olur (malum çok fazla çakması satılıyor) onun dışında yd yi farketmez. Benim amacım ses kalitesinin muazzam olmasından çok bataryanın ömrünün iyi olması. Ses kalitesi ortalama olsada olur ama benim için önemli olan kulaklığın bataryasının hemen ölmemesi. Bi kulaklık alıyosun 6 ay sonra çöp oluyor, öyle olacağına ses kalitesi ortalama olsun, batarya ömrü uzun olsun yeter. Zaten video izlemek için falan kullanacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@NaberlaneNEsbAtUr @M.A.Y. ama zenci @GRDL @MuratTheFounderOfGariban

Edit: Beyler r50i almaya karar verdim fiyatı 740tl idi almadan 6dk önce fiyatını 850tl ye çıkarttı satıcı 2-3 gün boyunca böyle gitti akakçedeki fiyat analizindende görebilirsiniz, bildirim geldiğini görüyorum akakçeden indirim olduğuna dair ama indirimi bir kaç saatliğine yapmış adam bu nedenle her seferinde kaçırdım. 850tl de ikende almamamın sebebi akakçede gelecek 15 günde fiyatın düşeceğini göstermesiydi tabii ki sadece bu sebeple beklemedim :D satışıda azdı bu nedenle fiyat azalır diye düşündüm ancak hb de satışı yapan kişi kaldırdı ve hepsiburada kendi fiyatını 1k yaptı bu nedenle tekrar sormak istiyorum bu fiyata hala r50i almak mantıklımı (anlık olarak 910tl)
Konuyu editledim tekrar bir göz atarsanız sevinirim.

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Müzik için uygun mu ya da müzik için güzel bir. Kulak içi kulaklık var mı. Bi tane kulaklık denemiştim telefon konuşmalarında iyi ama müzik için berbat tı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Asil
hocam r50i bu kadar yüksek fiyattan alınmaz. qcy t13 anc hem güzel ses hemde çok düşük gecikme ile oyunlarda falanda iş görüyor o olabilir. enes özen kanalına göz atmanı öneririm.
bende bu nedenle acaba life p2i alsam mı dedim de onunda özellikleri pek iyi değil gibi 900tl icin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
bende bu nedenle acaba life p2i alsam mı dedim de onunda özellikleri pek iyi değil gibi 900tl icin
900tl etmez enes özen kanalında p2i r50i t13 gibi kulaklıklarım hepsinin incelemesi var izleyebilirsin.

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Eğer batarya vs ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız Bluetooth ile bunu elde etmek zor. Çünkü teknik olarak her Bluetooth kulaklığın bataryası bir gün bitecek.
Airpods ya da galaxy buds gibi daha mainstream modellerde bunu daha geç görürsünüz belki ama yine de yıpranacaktır.
Bu yüzden stabilite istiyorum diyorsanız kablolu bir IEM'e bakın derim. Truthear hola ya da moondrop chu 2 gibi modellere bakabilirsiniz.
Ama eğer dezavantajları sizin için önemli değil ise moondrop space travel'a bakabilirsiniz

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Asil
Eğer batarya vs ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız Bluetooth ile bunu elde etmek zor. Çünkü teknik olarak her Bluetooth kulaklığın bataryası bir gün bitecek.
Airpods ya da galaxy buds gibi daha mainstream modellerde bunu daha geç görürsünüz belki ama yine de yıpranacaktır.
Bu yüzden stabilite istiyorum diyorsanız kablolu bir IEM'e bakın derim. Truthear hola ya da moondrop chu 2 gibi modellere bakabilirsiniz.
Ama eğer dezavantajları sizin için önemli değil ise moondrop space travel'a bakabilirsiniz
Hocam aslında demek istediğim bataryasının kaliteli olmasıydı yoksa farkındayım elbet ömrünün biteceginin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,284
Üyeler
140,799
Son üye
ThedorBaggwell
Top Bottom