Neler Yeni

Kulakiçi Bluetooth Kulaklık

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Öncelikle merhaba, başlıkta yazdığı üzere uygun fiyatlı olan bir kulakiçi kablosuz kulaklık arıyorum. 400-500tl bandında aliexpress vs eğer orjinal ise olur (malum çok fazla çakması satılıyor) onun dışında yd yi farketmez. Benim amacım ses kalitesinin muazzam olmasından çok bataryanın ömrünün iyi olması. Ses kalitesi ortalama olsada olur ama benim için önemli olan kulaklığın bataryasının hemen ölmemesi. Bi kulaklık alıyosun 6 ay sonra çöp oluyor, öyle olacağına ses kalitesi ortalama olsun, batarya ömrü uzun olsun yeter. Zaten video izlemek için falan kullanacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@NaberlaneNEsbAtUr @M.A.Y. ama zenci @GRDL @MuratTheFounderOfGariban

Edit: Beyler r50i almaya karar verdim fiyatı 740tl idi almadan 6dk önce fiyatını 850tl ye çıkarttı satıcı 2-3 gün boyunca böyle gitti akakçedeki fiyat analizindende görebilirsiniz, bildirim geldiğini görüyorum akakçeden indirim olduğuna dair ama indirimi bir kaç saatliğine yapmış adam bu nedenle her seferinde kaçırdım. 850tl de ikende almamamın sebebi akakçede gelecek 15 günde fiyatın düşeceğini göstermesiydi tabii ki sadece bu sebeple beklemedim :D satışıda azdı bu nedenle fiyat azalır diye düşündüm ancak hb de satışı yapan kişi kaldırdı ve hepsiburada kendi fiyatını 1k yaptı bu nedenle tekrar sormak istiyorum bu fiyata hala r50i almak mantıklımı (anlık olarak 910tl)

Son düzenleme:

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Eren Turhan
Biraz daha koyup anker r50i almanizi tavsiye ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Umut can
Öncelikle merhaba, başlıkta yazdığı üzere uygun fiyatlı olan bir kulakiçi kablosuz kulaklık arıyorum. 400-500tl bandında aliexpress vs eğer orjinal ise olur (malum çok fazla çakması satılıyor) onun dışında yd yi farketmez. Benim amacım ses kalitesinin muazzam olmasından çok bataryanın ömrünün iyi olması. Ses kalitesi ortalama olsada olur ama benim için önemli olan kulaklığın bataryasının hemen ölmemesi. Bi kulaklık alıyosun 6 ay sonra çöp oluyor, öyle olacağına ses kalitesi ortalama olsun, batarya ömrü uzun olsun yeter. Zaten video izlemek için falan kullanacağım.

@NaberlaneNEsbAtUr @M.A.Y. ama zenci @GRDL @MuratTheFounderOfGariban
hocam size bir önerim var ancak bütçenizi bir hayli aşıyor yerinizde olsam 1,5 senedir kullandıgım anker r100 ü tavsiye ederim hem ses kalitesi hem de batarya ömrü açısından sizi üzmez şahsen beni üzmedi ankerin kendi sitesinden alırsanız ortalama olarak 800 TL gibi bir fiyatı var

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hocam size bir önerim var ancak bütçenizi bir hayli aşıyor yerinizde olsam 1,5 senedir kullandıgım anker r100 ü tavsiye ederim hem ses kalitesi hem de batarya ömrü açısından sizi üzmez şahsen beni üzmedi ankerin kendi sitesinden alırsanız ortalama olarak 800 TL gibi bir fiyatı var
R50i onun bir üst modeli gibi zaten hem daha ucuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Umut can
hocam bu aralar piyasaya çok hakim değilmişim kusura bakmayın

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
olabilir sağol hocam

T13 alın geçin ama mutlaka ANC olan modelini alın. HB üzerinden almanıza fayda. Ses kalitesi pil süresi ve ANC özelliği ile dolu dolu paket

Fiyat artmış ama hala f/p oranı çok yüksek
[
anc özelliği kısaca ne hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,043
Üyeler
140,752
Son üye