Neler Yeni

internet aboneliğimi iptal ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
İbrahim sarı
Arkadaşlar merhaba;

millenicom aboneliğimş iptal ettim bana sıkıntı cıkarmayacak sürekli hız düşüklüğü yaşamayacağım bir operatör önerir misiniz?.

mümkünse 12 ay tahhahüt veya tahahhütsüz olmsı tercihimdir

serwintes

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba;

millenicom aboneliğimş iptal ettim bana sıkıntı cıkarmayacak sürekli hız düşüklüğü yaşamayacağım bir operatör önerir misiniz?.

mümkünse 12 ay tahhahüt veya tahahhütsüz olmsı tercihimdir
superonline
Mesaj otomatik birleştirildi:

yalnız burada tavsiye istiyorsan okey ama altyapın önemli ben memnunum diye senin de memnun olacağının garantisi yok ki
körü körüne x firmasını tavsiye olarak veren arkadaşlarım altyapısı kötü olan bi yerde muhatap bulamayınca ne yapacak bu insanlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
comnet

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
İbrahim sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
superonline

yalnız burada tavsiye istiyorsan okey ama altyapın önemli ben memnunum diye senin de memnun olacağının garantisi yok ki
körü körüne x firmasını tavsiye olarak veren arkadaşlarım altyapısı kötü olan bi yerde muhatap bulamayınca ne yapacak bu insanlar
alt yapım 50 mb anca destekliyor benim millenicomdan aldıgım paket 35 mb paket idi ama ben neredeyse her gün müsteri hiz. aramaktan bıktım eve gelip ariza varmı dıye baktılar hersey sorunsuz cıktı beni anca oyaladılar bu sebepten ötürü müşteri hiz. iyi olan bir firma istiyorum

dostum daha bilindik sağlayıcılar istiyorum millenicomdan başım yandı bu yüzden daha bilindik bir sağlayıcı bulsam iyi olacak

Top Bottom