Neler Yeni

İnternet alacam ama hangi firma almalıyım ?

Nagual

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Abdurrahman
Arkadaşlar Sivas/merkez de yaşıyorum bu zaman a kadar ttnet kullandım
Ama sorunlar yaşadım kesintiler gidip gelmesi gibi
Ev'e gelen bakır kablo var fiber desteklemiyor
Adsl ve Vdsl destekliyor Vdls al derseniz modem değiştirmem lazım
Benim aklıma yatan 2 tane firma var Türknet ve Süperonline
Veya ttnet devam mı ediyim

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

durgunke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Saldıray Durgun
ben TürkNet kullanıyorum hız testime bakabilirsin genel bir sorun olmadığı sürece herhangi bir internet sorunu yaşamadım çok şükür üstelik https://turk.net/p/EGF95UE76GKS şu bağlantıdan abonelik işlemlerini başlatıp ilk ay gelecek olan iki faturayı son ödeme tarihi geçmemek şartıyla ödersen ve müşteri numaran ile birlikte müşteri hizmetlerine veya online işlemler merkezinden destek birimine "EGF95UE76GKS" arkadaş davet kodunu iletip bir ay ücretsiz internet kullanımı için indirim istediğini belirtirsen hem sen hem ben bir ay ücretsiz internet kullanmaya hak kazanmış olacağız üstelik kotasız taahhütsüz bu hizmete 95 TL ödüyorum :)
hız testi.png

OwlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
.
Türkneti öneririm 75 mbps vdsl sözü vermelerine rağmen 82 mbps alıyorum. 2 aydır kullanıyorum ve herhangi bir kopma hız düşüşü vs yaşamadım.

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
Benim internetim Turknet memnunum fakat müşteri hizmetleri desteği olarak ttnet gibi bekleme. Kendi uygulamasından destek talebi oluşturuyorsun oradan cevaplıyorlar. Hız konusunda vs sorun yaşatmadı. Biraz üstüne düşerim dersen turknet'e bakabilirsin ama Millenicom'a da bakmanı öneririm.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
Bende Netspeed kullanıyorum ve aşırı memmunum. Paket 75mbps VDSL. Bence ADSL yerine VDSL modem alıp VDSL kullanmaya değer.
hız.png

Taha_1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Taha
altyapına en iyi hangisi uyuyosa onu al zten bütün şirketler telekom altyapısı kullanıyo

mertscott

80+
babam türktelekom emekli memur . 10 yılı aşkın süredir kullanıyoruz en fazla aldıgımız hız 14/1 di simdi 24mbps paketine geçtik 83mbps altyapımızın oldugunu soyluyorlar ilk baslarda 27mbps ye kadar hız alıyordum upload 6 görüyordu şimdi en fazla 14 oluyor upload 2 rezillikten başka bişey değil aldığım geforcenowda elimde kalcak bu gidişle

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Facebook
sefa753
Twitter
sefa_gkts
Ben Türknet kullanıyorum kesinti yaşamıyorum hız problemi yaşamıyorum öneririm. Mh ile işim olmuyor haliyle mh hakkında bir şey diyemem ilk bağlattığımda modem gelmedi aradım hemen cevaplamışlardı. Alt yapın iyi olduğu sürece sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum 35lik pakette 5 ping 33 5.5 hız alıyorum alt yapı max 75 destekliyor VDSL2 ama yükseltmedim. Tavsiye ederim sözleşmesi yok zaten dene iyi olmazsa iptal edersin. Kod verebilirim bu arada hem sen hem ben 1 ay ücretsiz kullanabiliriz. [ Alt yapı benimde adsl-vdsl2 ]

Top Bottom