Neler Yeni

Yardım İnternet Sağlayıcısı Tavsiye

bonestiga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre Taş
Merhabalar,

Altyapım 62mbps karşılıyor, yeni taşınacağım evime 0'dan bir abonelik alacağım. Modem-VDSL falanda yok, hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz?

Milenicom ve Türknet arasında kaldım

Bieshala

80+ Bronze
Merhabalar,

Altyapım 62mbps karşılıyor, yeni taşınacağım evime 0'dan bir abonelik alacağım. Modem-VDSL falanda yok, hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz?

Milenicom ve Türknet arasında kaldım
Kesinlikle Millenicomu Almalısın . 35Mbs Download 6Mbs Upload 84,99 TL Fakat Millenicomun Vermiş Olduğu Modem İyi Değilmiş.

bonestiga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
yazılım, pc toplama,Bully Maguire
bence alabiliyosan türknet al

bonestiga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre Taş

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Arda
Millenicom'un müşteri hizmetleri berbat telefondan ulaşmanız çok zor sürekli bot sizi geri çeviriyor veya otomatik arıza kayıdı oluşturuyor. Online İşlemler ile şikayet oluşturduğunuz zamanda sisteme giden değerlere bakarak bot yanıt veriyor yerinizde olsam TürkNet'e geçerdim TürkNet'in forumundaki moderatörler bir nebze yardım ediyorlar. Netspeed'de tercih edebilirsiniz.

bonestiga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre Taş
Millenicom'un müşteri hizmetleri berbat telefondan ulaşmanız çok zor sürekli bot sizi geri çeviriyor veya otomatik arıza kayıdı oluşturuyor. Online İşlemler ile şikayet oluşturduğunuz zamanda sisteme giden değerlere bakarak bot yanıt veriyor yerinizde olsam TürkNet'e geçerdim TürkNet'in forumundaki moderatörler bir nebze yardım ediyorlar. Netspeed'de tercih edebilirsiniz.

netspeed hakkında çok bi bilgim yok, çevrem de özellikle türknetten son derece memnun olduklarını söyledi ama modemleri çok pahalı bi vdsl almam gerekecek sanırım

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Arda
netspeed hakkında çok bi bilgim yok, çevrem de özellikle türknetten son derece memnun olduklarını söyledi ama modemleri çok pahalı bi vdsl almam gerekecek sanırım
Evet, VDSL modem almanız çok daha iyi olacaktır.

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Millenicom öneririm.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Millenicom alman daha iyi olur, Türknet sorunlu bir firma altta rehbeerim var oku aklına takılan olursa sor lütfen. Modemi internet sağlayıcılarından alma senin için sorun yaratır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,781
Üyeler
144,559
Son üye
LegendForce
Top Bottom