Neler Yeni

iPhone 14 pro vs 15 pro

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Beklemeni tavsiye ederim ytd

arturo

80+ Silver
15 pro çıktığında 14 pro biraz ucuzlar tabii dolar vs sabit kalırsa.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Enes Demirok

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör
15 pro çıktığında 14 pro biraz ucuzlar tabii dolar vs sabit kalırsa.
63 Bine sipariş verdik telefonu telefoncu verdi yani kapora attım çalıştığım için akşamüstü alsaydım 65 bin oldu 6 saatte 2 bin zamlandı bu ülkede bir şey ucuzlamaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefondan ne beklediğin ve ne yapacağına bağlı. Kamera sistemi ufaktan değişir artık 12 PM'ten beri aynı OIS aynı dizilim. Telefoto kkamerası garanti değişecek başka yolu yok minimum 5x gelir gibi. Periscope lens gelebilir. Tüm modeller Dynamic Islands gelecek. Çok belli değil ama düz modeller de 3 kamera ile gelecek gibi duruyor. Sonuç olarak 8GB Ram, yeni işlemci, yeni kamera sistemi cart curt. Fiyat olarak daha pahalı gelir 100k'yı zorlar gibi duruyor.
14 pro aldım hocam daha fazla bütçe yoktu

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Söylentilere göre 15’in Pro serisi normalden 100, 15 Pro Max ise 200 dolar daha pahalıya çıkacak. Tedarik zinciriyle alakalı sorunlar yaşıyorlarmış. Bence 25K’ya kadar gideri var.

Kaynak:

Daha pahalı çıkmayacak, ama en düşük hafıza 256GB olarak güncellenecek. Yani 14 Pro 256 ile 15 Pro 256 aynı fiyat olacak, ama ikisi de 14 Pro 128 den 100 dolar pahalı 😀

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
63 Bine sipariş verdik telefonu telefoncu verdi yani kapora attım çalıştığım için akşamüstü alsaydım 65 bin oldu 6 saatte 2 bin zamlandı bu ülkede bir şey ucuzlamaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 pro aldım hocam daha fazla bütçe yoktu
Hayırlı uğurlu olsun.

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
şu iphone'nin neyini seviyosunuz anlam veremiyorum, hem aşırı kazık, hemde güzel değil. android adamdır ya . iphone 12 pro deneyimledim biraz,fiyatını hakeden bir telefon değil...

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör
şu iphone'nin neyini seviyosunuz anlam veremiyorum, hem aşırı kazık, hemde güzel değil. android adamdır ya . iphone 12 pro deneyimledim biraz,fiyatını hakeden bir telefon değil...
Aslında ben yatırım amaçlı aldım yoksa bana iphone 12 fazlasıyla yetiyordu ileride paraya ihtiyacım olursa satarım model düşürürüm. Kamerası hariç bir esprisi yok iphone'nin zaten.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Her ürünün bir alıcısı var. Ben de sevmem etmem ama kullanıcısına bir şey demem. Tek sinir olduğum tek konu hiçbir bilgisi olmamasına rağmen Apple tarafı tutan marka sevdalıları. Sorsan özelliğini bile bilmez ama iPhone>Android millet Android'in sistem iPhone'nun model olduğunu bile bilmiyor. Ben telefonumu aldığım sıra 11 vardı 1k üstüne gerek ekran gerek kamera işlemci daha iyi ve daha özgür diye S20 FE aldım. Normal olarak 11'den çok daha iyi kameram var. Hele ki geceleri.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
Her ürünün bir alıcısı var. Ben de sevmem etmem ama kullanıcısına bir şey demem. Tek sinir olduğum tek konu hiçbir bilgisi olmamasına rağmen Apple tarafı tutan marka sevdalıları. Sorsan özelliğini bile bilmez ama iPhone>Android millet Android'in sistem iPhone'nun model olduğunu bile bilmiyor. Ben telefonumu aldığım sıra 11 vardı 1k üstüne gerek ekran gerek kamera işlemci daha iyi ve daha özgür diye S20 FE aldım. Normal olarak 11'den çok daha iyi kameram var. Hele ki geceleri.
apple>android diyenler genelde s3 miniden iphone 14 pro max a geçip ikisini kıyaslıyor :)

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler

Cihangir

80+ Gold
Telefondan ne beklediğin ve ne yapacağına bağlı. Kamera sistemi ufaktan değişir artık 12 PM'ten beri aynı OIS aynı dizilim. Telefoto kkamerası garanti değişecek başka yolu yok minimum 5x gelir gibi. Periscope lens gelebilir. Tüm modeller Dynamic Islands gelecek. Çok belli değil ama düz modeller de 3 kamera ile gelecek gibi duruyor. Sonuç olarak 8GB Ram, yeni işlemci, yeni kamera sistemi cart curt. Fiyat olarak daha pahalı gelir 100k'yı zorlar gibi duruyor.
14 pro da ana kamera 48 mp

Top Bottom