Neler Yeni

iPhone mu Samsung mu?

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
iPhone mu Samsung mu?
İki marka da sıkıntılı sana önerim xiaomi ,şuan Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Abimde ve arkadaşımda a70 var kasıyor diye ağlıyorlar ayrıca Bundan önceki telefonum İphone 6 Plus'tı ios işletim sistemi oldukça kısıtlı olduğu için zamanında meret çok uğraştırmıştı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaan
Eğer iPhone alacaksan iPhone 7'den aşağıdaki hiç bir telefonu alma. Ben size Xiaomi'nin ürünlerini tavsiye ederim. Tam bir f/p canavarları.

Sh3kiL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Onur
Göreceli bi konu ben ikisinide kullandım ikiside güzel seni sıkıntıya sokmaz ben iphone kullanıyom çok memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Özgür Baran Karabay
tabii ki İPhone. Her anlamda Samsung'dan iyi. Samsung'un önde olduğu tek konu fiyattır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Akbaba
Kullanıcı yorumlardan hareket edeceksek olursa ios işletim sistemi android'e göre daha akıcı bir kullanım sunuyor ama mesela batarya tarafında benim gözlemlediğim kadarıyla iphone modeller samsung modellere göre kullanıcıyı üzüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
gurhan
Iphone nun şarzi hizli biter ama kasmaz samsung ise şarzı yavaş biter ama az kasar

Safa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Safa KÜÇÜK
Iphone dışında tek telefon öneririm xiaomi o da f/p açısından ama beklersen nisan sonlarına doğru ıphone 9 tanıtılacak ve 400$ olacağı söyleniyor bekleyip onu al derim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,631
Üyeler
149,421
Son üye
accs2u
Top Bottom