Neler Yeni

Işık Sızması (AOC C27G1)

Kaya17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Muhammed Kaya
Arkadaşlar merhaba, kırk yılın başı özenerek yeni sistem ve sıfır monitör aldım. Ölü piksel testinde bir şey çıkmadı fakat bu akşam aklıma ışık sızması testi yapmak geldi,keşke yapmasaydım. Fotoğrafta da göreceğiniz üzere ışık sızması var. Diğer renklerde bir farklılık yaratmıyor. İnternetten bakıyorum her markanın her modelinde zaman zaman ışık sızması şikayeti mevcut. Ne önerirsiniz ? Gamepower monitörlerindeki ölü piksel garantisi gibi hem ölü piksel garantisi hem de ışık sızması garantisi olan marka var mı ?
whatsapp-image-2020-04-25-at-03-35-13-jpg.8090
WhatsApp Image 2020-04-25 at 03.35.13 (1).jpg

Ekler

• WhatsApp Image 2020-04-25 at 03.35.13.jpg
    WhatsApp Image 2020-04-25 at 03.35.13.jpg
    26.3 KB · Hit: 401

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Dostum gamepowera falan bence yanaşma şans işi biraz da değişim talebi et.

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
ışık sızma garantisi yok diye biliyorum ben

Kaya17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Muhammed Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum gamepowera falan bence yanaşma şans işi biraz da değişim talebi et.

Değişim talep edip de daha kötüsünün gelmesinden çekiniyorum. Amazondan aldım. Daha 1 gün oldu geleli,iade mi etsem diye düşünüyorum

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
Değişim talep edip de daha kötüsünün gelmesinden çekiniyorum. Amazondan aldım. Daha 1 gün oldu geleli,iade mi etsem diye düşünüyorum
iade et Amazon'un iade politikası baya iyi belki bi üst modelini yollarlar belkide hem para iadesi yapıp hem de yeni monitör yollarlar

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Siz bilirsiniz karar sizin bu durumda ama her zaman bu şans var sonuçta teknoloji şans işi

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Geçmiş olsun. Işık sızması bence genel bir problem ve işin teknolojisi gereği olması çok muhtemel. Bence çok dert etmeyin, ölü piksel yoksa. Karar sizin tabi ki. Ben de 27g2u siparişi verdim birkaç gün önce. Ne kadara almıştınız öğrenebilir miyim?

Kaya17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Muhammed Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun. Işık sızması bence genel bir problem ve işin teknolojisi gereği olması çok muhtemel. Bence çok dert etmeyin, ölü piksel yoksa. Karar sizin tabi ki. Ben de 27g2u siparişi verdim birkaç gün önce. Ne kadara almıştınız öğrenebilir miyim?

1846 olması lazım. Size zahmet gelince siz de kontol eder misiniz ? Genel bir sorun mu acaba merak ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
1846 olması lazım. Size zahmet gelince siz de kontol eder misiniz ? Genel bir sorun mu acaba merak ettim.

Tabi kontrol eder sonuçlarını paylaşırım. Ama dediğim gibi oled tarzı her pikselin kendi ışığını ürettiği bir panel kullanılmadığı sürece, bu teknolojinin doğası gereği çok olası bir şey. Hiç monitörünüzden soğumayın ya da dert etmeyin. Önemli olan ölü piksel olmaması.

Ragnartp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed
Dostum bende de 24 olan modeli var elime ulaştı itopyadan aldım Lakin şuan deneyemiyırum sistem olmadığı için
Monitörün bazı kıısmında böyle telefonda parmak izi belli olur ya öyle bişi var (monitör kapalıyken) sizdede varmı acaba kontrol edermisin

Kaya17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Muhammed Kaya
Tabi kontrol eder sonuçlarını paylaşırım. Ama dediğim gibi oled tarzı her pikselin kendi ışığını ürettiği bir panel kullanılmadığı sürece, bu teknolojinin doğası gereği çok olası bir şey. Hiç monitörünüzden soğumayın ya da dert etmeyin. Önemli olan ölü piksel olmaması.

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. İçime su serptiniz. Kendi monitörünüzü sağ salim alıp,sağlıkla kullanmanız dileğiyle..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum bende de 24 olan modeli var elime ulaştı itopyadan aldım Lakin şuan deneyemiyırum sistem olmadığı için
Monitörün bazı kıısmında böyle telefonda parmak izi belli olur ya öyle bişi var (monitör kapalıyken) sizdede varmı acaba kontrol edermisin
Kontrol ettim,öyle bir şey yok istersen bir fotoğraf paylaş

Ragnartp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. İçime su serptiniz. Kendi monitörünüzü sağ salim alıp,sağlıkla kullanmanız dileğiyle..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kontrol ettim,öyle bir şey yok istersen bir fotoğraf paylaş
Fotoğrafta belli olmuyor ki
Şöyle söylim telefon ışığıyla yaklaştırınce belli oluyor

Kaya17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Muhammed Kaya
Fotoğrafta belli olmuyor ki
Şöyle söylim telefon ışığıyla yaklaştırınce belli oluyor

Sistem geldikten sonra bir kontrol edin. Her halükarda 14 gün içinde koşulsuz iade hakkınız var

Top Bottom