Neler Yeni

Kamerası güzel telefon önerisi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Kaynak olarak bu alinabilir. Haberde geçene göre doğru. Tr de üretilen yerli vs. Yani iPhone vs anlamak yok vergisiz
Bi aralar a habere yalancı diyen herkes işine gelince onu kaynak sayar duruma gelmiş. Belki öyle de olabilir belli olmaz ama dediğim gibi henüz resmi kesin kaynak yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten o indirimle iPhone alabileceğine inandın mı? Ortaya atılan iddia bir ay sonra mecliste kabul edilince ne yapıcaksın. İddialar bir yerde gerçektir.
İddianın yalan olduğunu söylemedim ve söylemiyorum. Sadece resmi kaynak olmadığını belirtiyorum

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Ömer

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Yusuf Kaplan
Bi aralar a habere yalancı diyen herkes işine gelince onu kaynak sayar duruma gelmiş. Belki öyle de olabilir belli olmaz ama dediğim gibi henüz resmi kesin kaynak yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

İddianın yalan olduğunu söylemedim ve söylemiyorum. Sadece resmi kaynak olmadığını belirtiyorum
Ne alakası var? Ahaber hükümetin içinden haber alabilecek en yakın kaynak. Napalım sözcü mü atalım? Hükümetin verdiği proje hakkında detayi da yakın kaynak verir diye attım. Saçma sapan yere çekme olayı. Resmi yok biliyoruz ama en yakın kaynak bunu diyor. Ve hem cidden 25 bin tl vergiden vazgeçilecegini dusunuyorsan sıkıntı var demek ki.

Bu da farklı kaynak. Cidden inanılmaz düşünce ve ifade yapısı.

Top Bottom