Neler Yeni

(KAPALI)Forumda Bing Chat gibi takılsam nasıl olur?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba. Forumda Bing gibi takılsam nasıl olur, yani nasıl görünür? Cümlelerimin başına hitabet koymam işin eğlencesi olur ama Bing Chat gibi davranmam nasıl olur?

Bu arada Bing Chat gibi olmaktan kastım sırf Bing Chat'i kullanarak kopyala yapıştır cevap vermek değil. Kendi bilgi dağarcığım dahilinde daha farklı bir üslup kullanarak forumda aktiflik göstereceğim.

• Resmi ve daha farklı bir üslup kullanımı,
  • Konulara yazdığım cevaplar daha da mantık çerçevesi içinde ve kullanıcının "tam" olarak ne istediğini tahmin edip tekte cevap verme

Bunu yapmamın sebebi sırf eğlence mi? Belki.
Ama bir yandan bana faydası da var. İletişimimi daha sağlam, daha oturaklı olması noktasında katkısı olabilir. Kesin faydalıdır diyemem ama ağzına geleni söylemek de pek yararlı değil, anlarsınız.

Ya aslında merak ettiğim şu komik bir şey mi? Bazı kullanıcılar "Kendisini arama motoru sanıyor" gibi saçma sapan yorumlar da falan bulundular o kadar.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,021
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba. Forumda Bing gibi takılsam nasıl olur, yani nasıl görünür? Cümlelerimin başına hitabet koymam işin eğlencesi olur ama Bing Chat gibi davranmam nasıl olur?

Bu arada Bing Chat gibi olmaktan kastım sırf Bing Chat'i kullanarak kopyala yapıştır cevap vermek değil. Kendi bilgi dağarcığım dahilinde daha farklı bir üslup kullanarak forumda aktiflik göstereceğim.

• Resmi ve daha farklı bir üslup kullanımı,
  • Konulara yazdığım cevaplar daha da mantık çerçevesi içinde ve kullanıcının "tam" olarak ne istediğini tahmin edip tekte cevap verme

Bunu yapmamın sebebi sırf eğlence mi? Belki.
Ama bir yandan bana faydası da var. İletişimimi daha sağlam, daha oturaklı olması noktasında katkısı olabilir. Kesin faydalıdır diyemem ama ağzına geleni söylemek de pek yararlı değil, anlarsınız.

Ya aslında merak ettiğim şu komik bir şey mi? Bazı kullanıcılar "Kendisini arama motoru sanıyor" gibi saçma sapan yorumlar da falan bulundular o kadar.
Caner en son kendini komple bilgisayar yapacaksın diye çok korkuyorum. Yapay zeka işine fazla kafayı taktın sanki.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Caner en son kendini komple bilgisayar yapacaksın diye çok korkuyorum. Yapay zeka işine fazla kafayı taktın sanki.
Yok ya ne takması? Sen benim gün içinde neleri taktığımı bilsen yapay zekaya şükredersin harbi diyorum.
Bu arada yapay zeka olayı değil bu.
Resmi ve mesafeli üslup konuşmak.

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Yok ya ne takması? Sen benim gün içinde neleri taktığımı bilsen yapay zekaya şükredersin harbi diyorum.
Bu arada yapay zeka olayı değil bu.
Resmi ve mesafeli üslup konuşmak.
better call soul mu izledin veya suits

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
better call soul mu izledin veya suits
Alakası nedir? İzlemedim fakat izleme listemde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Perfectshot06 Dediğim gibi olay resmi, oturaklı ve sağlıklı iletişim kurmak. Bing olayın tuzu biberi.
Sence nasıl durur?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,259
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Ben de lipton akıllı çay bardağı gibi olurum. Böyle bir akıma ihtiyacımız var kesinlikle. Herkese 1 yapay zeka şakasız.
1698310425172.jpeg

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Alakası nedir? İzlemedim fakat izleme listemde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Perfectshot06 Dediğim gibi olay resmi, oturaklı ve sağlıklı iletişim kurmak. Bing olayın tuzu biberi.
Sence nasıl durur?
Bence izlemelisin suits şiddetle tavsiye ediyorum biraz cinsellik var ama hangi dizide yok ki 😂 ama gerçekten izlenmesi gerekiyor 3. Sezondayım

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,978
İsim
Taha Efe
Haklılık payı var Caner galiba Makinaşmak isitiyor
Trum trun vrak vrak
-Caner Hikmet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,177
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü