Neler Yeni

(KAPALI)Forumda Bing Chat gibi takılsam nasıl olur?

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Merhaba. Forumda Bing gibi takılsam nasıl olur, yani nasıl görünür? Cümlelerimin başına hitabet koymam işin eğlencesi olur ama Bing Chat gibi davranmam nasıl olur?

Bu arada Bing Chat gibi olmaktan kastım sırf Bing Chat'i kullanarak kopyala yapıştır cevap vermek değil. Kendi bilgi dağarcığım dahilinde daha farklı bir üslup kullanarak forumda aktiflik göstereceğim.

• Resmi ve daha farklı bir üslup kullanımı,
  • Konulara yazdığım cevaplar daha da mantık çerçevesi içinde ve kullanıcının "tam" olarak ne istediğini tahmin edip tekte cevap verme

Bunu yapmamın sebebi sırf eğlence mi? Belki.
Ama bir yandan bana faydası da var. İletişimimi daha sağlam, daha oturaklı olması noktasında katkısı olabilir. Kesin faydalıdır diyemem ama ağzına geleni söylemek de pek yararlı değil, anlarsınız.

Ya aslında merak ettiğim şu komik bir şey mi? Bazı kullanıcılar "Kendisini arama motoru sanıyor" gibi saçma sapan yorumlar da falan bulundular o kadar.
Tuhaf olur

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Arkadaşlar zamanında bir arkadaşımız Siri gibi davranıyordu gayet güzel zamanlardı be.
Neyse benim Bing gibi davranmaktan kastım resmi, mesafeli ve bilgi odaklı konuşmak. Bing sadece süs.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,228
İsim
bilo
Discord
b1l0
Kötü olur, varsa başka soru cevaplayalım.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Ciri

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,228
İsim
bilo
Discord
b1l0

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Forumun amacı insanlarla birebir etkileşime girmek, bingden kopyala yapıştır veya metin alınıp bir iki şey eklemeli cevap istesem direkt binge yazarım zaten.
Aslında konuda özellikle bunu kastetmediğimi yazdım.
Demek istediğim şu:
  • Resmi ve daha oturaklı bir üslup
  • Bilgi odaklı konuşma
  • Mantık bağlamında konuşma
Bing sadece bir süs. Niye herkes ona taktı anlamadım?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Napcan yapay zeka falan? Normal konuş

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Davranmak istiyorsan öyle davran, sormana gerek yok ki senin mesajın bunlar sonuçta. 😄

Zepett8

80+ Bronze
Merhaba. Forumda Bing gibi takılsam nasıl olur, yani nasıl görünür? Cümlelerimin başına hitabet koymam işin eğlencesi olur ama Bing Chat gibi davranmam nasıl olur?

Bu arada Bing Chat gibi olmaktan kastım sırf Bing Chat'i kullanarak kopyala yapıştır cevap vermek değil. Kendi bilgi dağarcığım dahilinde daha farklı bir üslup kullanarak forumda aktiflik göstereceğim.

• Resmi ve daha farklı bir üslup kullanımı,
  • Konulara yazdığım cevaplar daha da mantık çerçevesi içinde ve kullanıcının "tam" olarak ne istediğini tahmin edip tekte cevap verme

Bunu yapmamın sebebi sırf eğlence mi? Belki.
Ama bir yandan bana faydası da var. İletişimimi daha sağlam, daha oturaklı olması noktasında katkısı olabilir. Kesin faydalıdır diyemem ama ağzına geleni söylemek de pek yararlı değil, anlarsınız.

Ya aslında merak ettiğim şu komik bir şey mi? Bazı kullanıcılar "Kendisini arama motoru sanıyor" gibi saçma sapan yorumlar da falan bulundular o kadar.
Bırak bingi falan bu adam ne güne duruyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Davranmak istiyorsan öyle davran, sormana gerek yok ki senin mesajın bunlar sonuçta. 😄
Şu kafana esen her şeyi yapabilirsin kafası her ne kadar zararlı olsa da bazen işe yarayabilir.

Top Bottom