Neler Yeni

Kardiyo +diyet yapmama rağmen kilo veremiyorum?

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
Abi kalori acigi birakip kilo vermemen imkansiz saglik sorunun yoksa doktora git kesinlikle

Farway

80+ Silver
Beslenmeyi değiştir.
Yeşil çay iç günde 1 bardak, öğlen kahve iç, akşamda kahve iç.
Sabah 2 haşlanmış yumurta ye 6 tane yersen zaten koyu bir besin, zayıflatmaz. Yanında da içine pulbiber ve 1 salatalık doğranmış 1 kase yoğurt ye.

Öğleden sonra 2 dilim tam buğday ekmek ve marketlerde satılan düşük yağ yüksek proteinli fümeler var onlardan yiyebilirsin.

Ara öğün 1 adet yeşil elma ye. Akşam da 2 yeşil elma ye yat uyu. 2200 kalori dediğinde zaten açık olmuyor nerdeyse. Ayrıca sen sporda kardiyo harici ağırlık çalışıp bu kadar protein alıyorsan kas kütlen arttığı için de zayıflamayabilirsin.

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
At
Beslenmeyi değiştir.
Yeşil çay iç günde 1 bardak, öğlen kahve iç, akşamda kahve iç.
Sabah 2 haşlanmış yumurta ye 6 tane yersen zaten koyu bir besin, zayıflatmaz. Yanında da içine pulbiber ve 1 salatalık doğranmış 1 kase yoğurt ye.

Öğleden sonra 2 dilim tam buğday ekmek ve marketlerde satılan düşük yağ yüksek proteinli fümeler var onlardan yiyebilirsin.

Ara öğün 1 adet yeşil elma ye. Akşam da 2 yeşil elma ye yat uyu. 2200 kalori dediğinde zaten açık olmuyor nerdeyse. Ayrıca sen sporda kardiyo harici ağırlık çalışıp bu kadar protein alıyorsan kas kütlen arttığı için de zayıflamayabilirsin.
Yumurtayı azaltırsam da kas yıkımı olur çünkü kardiyo dönemi ağırlık antrenmanından daha çok protein almak gerekiyor. Hindi füme normalde yiyordum ama vücutta su tutuyor dedikleri için bu süreçte yemekten vazgeçtim dediğiniz gibi kahve ve yeşilliği arttıracağım

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Oguzhan yılmaz
Günde 5-6 litre su içiyorum hocam kan testine gireceğim hafta içi
az su içmek nasıl zararlıysa cok içmekte zararlı hocam dikkat et bir erkek için 3 litreden fazlasını içme günde fazla su içerek zehirlenip ölen insanlar oluyor

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
At
az su içmek nasıl zararlıysa cok içmekte zararlı hocam dikkat et bir erkek için 3 litreden fazlasını içme günde fazla su içerek zehirlenip ölen insanlar oluyor
60-100 dakika arası tempolu yürüyüp ağırlık antremanı yapıyorum ayrıca 93 kiloyum 2-3 litrenin bana yeteceğine kendiniz yazarken inanıyor musunuz?

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
Yumurtayı azaltırsam da kas yıkımı olur çünkü kardiyo dönemi ağırlık antrenmanından daha çok protein almak gerekiyor. Hindi füme normalde yiyordum ama vücutta su tutuyor dedikleri için bu süreçte yemekten vazgeçtim dediğiniz gibi kahve ve yeşilliği arttıracağım
kas yıkımı o kadar kolay bir şey değil senin 1-2 yumurtana bakmaz.Ayrıca ne zamandan beri diyet yapıyosun

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
At
kas yıkımı o kadar kolay bir şey değil senin 1-2 yumurtana bakmaz.Ayrıca ne zamandan beri diyet yapıyosun
3 haftadır 2,5 kilo verdim şuan hala bu uğraşmama rağmen hala epey yavaş veriyorum ayrıca 1-2 yumurtana bakmaz derken? Ben 6-7 tane yiyorum günde arkadaş 1-2 tane ye demiş?

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
3 haftadır 2,5 kilo verdim şuan hala bu uğraşmama rağmen hala epey yavaş veriyorum ayrıca 1-2 yumurtana bakmaz derken? Ben 6-7 tane yiyorum günde arkadaş 1-2 tane ye demiş?
Bu kafayla kilo veremezsin sen zaten sen cbum felanmısın günde 6 7 yumurtayı ne yapacaksın, başkalarını görüp özeniyorsunuz, eminim ki kendine saçma sapan bir liste yapmışsın o yüzden kilon gitmiyor.

ruaF1912

80+ Bronze
2k kalori alıyorsun ama kaloriyi hangi yiyeceklerden aldığını belirtmemissin, tam buğday ekmegi bile olsa kesmelisin, tüm ekmekler nişasta bazlıdır ve kilo vermede en büyük düşmanınızdır. Sağlıklı yağlar tüketiyor musun? Hindistan cevizi yağı, zeytinyağı gibi, yeteri kadar sebze tüketiyor musun? O kadar yumurta yemek yerine, tavuk göğsü, ton balığı, lor peyniri gibi protein kaynaklarından protein almak daha mantıklı olur.

Top Bottom