Neler Yeni

Spor+Diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Doktora bir kan vermeye gidin insülin direncinizden dolayı vücut kendisini tutuyor olabilir bu kadar yüksek kiloda bu denli spor yaparak vermemek imkansız ayrıca suyu eksik etmeyin sürekli su için ekstra olarak ara öğünlerde yeşil çay için bu vücudunuzu dinlendirir ve toxic şeylerden arındırır yediğiniz yemeklerin sağlıklı olmasına dikkat edin ve ekmeği beyaz değil tam buğday ekmeği alın dilimleyin
Aynı dediklerini yapıyorum. Sabah kahvaltıda ve öğlen 1er dilim kare olanlardan tam buğday ekmek ve öğle yemeği öncesi yeşil çay içiyorum.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Aynı dediklerini yapıyorum. Sabah kahvaltıda ve öğlen 1er dilim kare olanlardan tam buğday ekmek ve öğle yemeği öncesi yeşil çay içiyorum.
O zaman söylediğim gibi gidip aç karnına bir kan verin sağlık ocağında değerlerinizin hepsini ölçsünler bende aynı şekilde yaptım 2 tüp kan alındı insülin direnci çok yüksekse problem çıkartabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aç Karna Kahve içmek zararlıdır Suya limon ve dokanmazsa sirke sıkıp icebilir vücudu kahvaltı öncesi antifiriz misali temizler...
bir çok sporcu yapıyor aslında ilk defa duydum. Aç karnına kahveyi içip 30 dk yürüyorlar sonrasında kahvaltı yapıyorlar

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Taha Efe
O zaman söylediğim gibi gidip aç karnına bir kan verin sağlık ocağında değerlerinizin hepsini ölçsünler bende aynı şekilde yaptım 2 tüp kan alındı insülin direnci çok yüksekse problem çıkartabilir

bir çok sporcu yapıyor aslında ilk defa duydum. Aç karnına kahveyi içip 30 dk yürüyorlar sonrasında kahvaltı yapıyorlar
Doğan hoca Görürse cevaplar ama benim bildigim kadarıyla Mide Asiditesini bozuyor sabah icilirse diye biliyorum yoksa bence içerim en az günce 1 Kahve...

coLSwaG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Eren Güler
Aç karna kahve yanında bir yiyecek olmadığı sürece zararlıdır.
Kaynağınızı sordum, fikrinizi değil.

Aç Karna Kahve içmek zararlıdır Suya limon ve dokanmazsa sirke sıkıp icebilir vücudu kahvaltı öncesi antifiriz misali temizler...
Aç karna kahve yanında bir yiyecek olmadığı sürece zararlıdır.
Kulaktan dolma bilgilerle konuşmayalım.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Hocam kilonuz boyunuza göre çok fazla gerçekten en fazla 85 falan olmanız lazım.

oEnesQlf

80+ Silver
Bir diyetisyen ve spor salonuna gidip verebilirsin sana göre program yaparlar ve kilo verirsin. Ayrıca dediklerini harfiyen yap çünkü mesela diyetde 1 kaçamak yaparsan 1 haftalık diyetin boşa gidebilir.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yaklaşık 1 aydan beri spor ve diyet yapıyorum yapıyorum. Kilom 136, boyum 190. İlk başladığımda 138'dim. İlk hafta her şey yolunda gidiyordu ama sonradan hiç kilo verememeye başladım. Günlük 35-40 dk yokuş yukarıya bisiklet sürüyorum(dinlenmeler ve dönüş hariç). Eve gelince bir gün karın antrenmanı bir gün ağırlık antrenmanları yapıyorum. Akşam yemeğinden sonra da yaklaşık 25dk yürüyüş yapıyorum. Günlük aldığım kalori miktarı da 2000-2500 arası. Şekerli, unlu vs. şeyleri hiç tüketmiyorum. Bu kilo veremememin nedeni nedir? (Günlük de 4-5 büyük sürahi civarı su tüketiyorum)
Ben 6 ayda canım ne isterse yiyerek 12 kilo vermiştim ama yaptığım idmanlar var ya bittikten sonra dilin dışarda aynı kuçular gibi 5 dk soluklanıyorsun :D.

berkauaslan49

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Berkay Aslan
Hocam kilo vermeye geç başlanır. Yani 3 hafta düzenli spor + diyet yapıp gram veremezsiniz ama 4. haftada patır patır vermeye başlarsınız vücudumuzla alakalı bir şey umutsuzluğa kapılmayın devam edin.
evet kişiden kişiye göre değişiyor bende tam tersi şekilde

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Şöyle olabilir mi ki: günde çok fazla su içiyorum. Kilo verince yağ yerine su geliyor ve kilom aynı kalıyor olabilir mi? Böyleyse güneşe çıkayım buharlaşayım😂

Top Bottom