Neler Yeni

Kilo alma programım iyi mi ?

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Öncelikle buna uyacağını zannetmiyorum ama uyarsan da proteinli öğünü spordan sonraya al
Hocam spordan sonra zaten proteinli öğün uygulayacağımıda düşünüyorum vazgeçmek istemiyorum

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
timur yalçın
Valla benim boy 186 kilo 65 zayıf olduğumu da düşünmüyorum belki sen 60 olursan cuk diye oturur bilmiyorum ben o kadar zayıf olduğumu düşünüyorum şahsen çünkü gayet iyi olduğumu hissediyorum
knk senin zayıf gözükmemn için %10 yağ oranın var diyelim kalan kilon kas ile birlikte 80 civarı olman lazım zayıf değilim diyebilmen için kendim 192 68 kiloydum kürdan gibiydim şimdi 1 yıldır spor yapıyorum %8 yağ oranı 79 kiloyum bu kiloyla bile zayıfım halen

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,001
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
knk senin zayıf gözükmemn için %10 yağ oranın var diyelim kalan kilon kas ile birlikte 80 civarı olman lazım zayıf değilim diyebilmen için kendim 192 68 kiloydum kürdan gibiydim şimdi 1 yıldır spor yapıyorum %8 yağ oranı 79 kiloyum bu kiloyla bile zayıfım halen
Boyuna göre 80 ideal senin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beslenme çok önemli burada biz çok düzensiz besleniyoruz dikkat etmiyoruz ne karbonhidrat e protein hiç bakmıyoruz ne yediğimize sırf spor ile de olmaz bu iş hepsi bütün olursa güzel bir görünüm oluşur Ekim de yazilicam inşallah salona ama beslenemeden korkuyorum yapamam ben onu büyük ihtimalle sürekli tavuk pilav salata vs zor olur annem sürekli yapamaz onları normal ev yemekleri ile de olmaz bakalım hayırlısı

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
timur yalçın
Boyuna göre 80 ideal senin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beslenme çok önemli burada biz çok düzensiz besleniyoruz dikkat etmiyoruz ne karbonhidrat e protein hiç bakmıyoruz ne yediğimize sırf spor ile de olmaz bu iş hepsi bütün olursa güzel bir görünüm oluşur Ekim de yazilicam inşallah salona ama beslenemeden korkuyorum yapamam ben onu büyük ihtimalle sürekli tavuk pilav salata vs zor olur annem sürekli yapamaz onları normal ev yemekleri ile de olmaz bakalım hayırlısı
ben günde 2-3 tavuk pilav yiyorum her öğünde 1 parça göğüs bide 300 gr pilav sabah kahvaltı 5 yumurta 100 gr yulaf gainer shake yapıyorum akşamları da bezelye pilav salata bide köfte yiyorum bazen her gün tavuk yenmez çünkü

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,001
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ben günde 2-3 tavuk pilav yiyorum her öğünde 1 parça göğüs bide 300 gr pilav sabah kahvaltı 5 yumurta 100 gr yulaf gainer shake yapıyorum akşamları da bezelye pilav salata bide köfte yiyorum bazen her gün tavuk yenmez çünkü
Tm işte sonuçta bir düzen var 😁 aile evi olunca öyle olmuyor ya çalışıyorum ben dükkanda kahvaltı yapamıyoruz öyle yumurta filan muhtemelen ben takviye alırım besin sıkıntısı olacak çünkü kesin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,764
Üyeler
151,948
Son üye
babapiro33
Top Bottom