Neler Yeni

Kilo nasıl alabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Walter White
boyum 180 civarı kilom 60-62 değişiyor.
Gün içinde az yemiyorum ama kilo alamıyorum hatta gece yatıp kalktığımda baya kilo vermiş gözüküyorum,gün içinde yine azda olsa topluyorum.
Akşam yatmadan önce tartındığımda 61 kilo falan gösteriyor sabah kalktığımda 60.5 civarı gösteriyor normal mi?
Bir de yemek yedikten sonra direkt dışkılama isteği geliyor nasıl önleyebilirim.

Vanessa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Gökhan
Gainer alabilirsin suplement

ardayvl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Arda Yivli
Gayet normal.
Pilav, makarna, ekmek istediğin her şeyi göm. Gece yatmadan önce yemek ye.
İlaç, toz vs. önermem.

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Gün içinde az yemiyorum ama kilo alamıyorum hatta gece yatıp kalktığımda baya kilo vermiş gözüküyorum,gün içinde yine azda olsa topluyorum.
Akşam yatmadan önce tartındığımda 61 kilo falan gösteriyor sabah kalktığımda 60.5 civarı gösteriyor normal mi?
Bir de yemek yedikten sonra direkt dışkılama isteği geliyor nasıl önleyebilirim.
Karbonhidraaat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metehan karaca
Aynı sorun bende de var 17 yaşındayım 58 kiloyum ne yersem yiyim hatta günlük cicibebe muz yulaf fıstık ezmesi bal karışım yapıyorum ama tık yok

Musat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Musa
Dostum sorunu kas kutlemi nasıl arttırarak kilo alabilirim olarak anlıyorun doğruysa.
Gainerdan ziyade ben sağlıkli karbonhidrat kaynakları ve sağlikli tekli doymamış yağ arttırmanı tavsiye ederim. Yeteri kadar proteinle birlikte. Yani pirinc bulgur fasulye nohut patates zeytinyağlı ve kuruyemisli yağlar pilavı bol bol ama ben çok yiyemiyorum midem küçük diyorsan da malesef hard-line gainer tavsiye ederim. Kas antrenmanı yapmayı ihmal etme yoksa yağlı olursun o zayıf olmaktan kötüdür.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,134
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Günlük kalori ihtiyacından fazlasını alırsan kilo alırsın bu kadar basit. Çok yediğini düşünüyorsun ama az yiyorsun. Öğün sayını artır ve her öğünde daha fazla yemeye çalış. Kalorisi fazla olan yiyecekleri tüket. Kalorisi fazla diye gidip de cici bebe yeme veya gainer alma. İmkanın varsa spora gidebilirsen çok daha iyi olur. Ciddi derecede iştahını artıracaktır. Kendini biraz zorlarsan kilo alabileceğine inanıyorum.

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Mert Uzel
Pilav üstüne su

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Hocam onemli olan kilo almak degil, saglikli kilo almak. Senin vucudunu, metabolizmani, yag kutleni vs. bilmedigimiz icin biz saglikli bir yorum yapamayiz. Spor + Duzgun bir diyet ile cok rahat kilo alirsiniz, lutfen "onunuze gelen her seyi yiyin" gibi tavsiyelere kulak asmayin :)

Top Bottom