Neler Yeni

Kilo vermek isteyenler varsa soru sorabilirler

Xxxxyyyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Xxxx yyyy
Her gün 1 kilo veriyordum o kadar fazla yiyordum ki bir anda kestim
Ama dediğim gibi bir süre sonra durdu 1 1,5 hafta kilo vermedim daha sonra tekrardan vermeye başladım
Yediğin yemekler vücudunda daha fazla su tutmanı sağlar, yemek yemeyi kesmişsin vücudun su kaybetmiş, 1 haftada 5 kilo yağ yakman imkansız. 4.5 kilosu sudur onun.

adidas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Berke Kırmızı
Yaşım 14-15, boyum 168, kilom 62. Kilomdan çok rahatsız değilim ancak çok fazla kalıplı ve yanlardan şişman duruyorum. Ne gibi şeyler yaparak fiziğimi daha iyi hale getirebilir, kilo verebilirim ?
Spor yap şeker yeme

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Yediğin yemekler vücudunda daha fazla su tutmanı sağlar, yemek yemeyi kesmişsin vücudun su kaybetmiş, 1 haftada 5 kilo yağ yakman imkansız. 4.5 kilosu sudur onun.
Olabilir dostum ha su ha yağ ben verdiğim kiloyu söylüyorum.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam ben önermiyorum. Çünkü hem yağlı hem zararlılar. Eğer iradeniz düşükse ve bir salarsanız bir daha toparlayamayabilirsiniz.
Hocam ben dayanamadım patates kızartmalı sucuklu kaşarlı yumurta yedim 1 çay süzme peynir ve sarelle yedim sabah kahvaltısında

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
Hocam ben dayanamadım patates kızartmalı sucuklu kaşarlı yumurta yedim 1 çay süzme peynir ve sarelle yedim sabah kahvaltısında
Hocam zararı kendinize beni bağlayan bir şey yok. Kendinize en büyük zararı yine kendiniz verirsiniz.

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,731
İsim
Egemen Toz
Arkadaşlar hayatımı kilolu bir şekilde geçirdim. Ancak nisanda diyete başladım. Nisanda 85 kilo olan ben haziranda 70 kiloya düştüm. Eğer kilo vermeyle alakalı sorunuz varsa sorun yardımcı olayım
Usta yaş 17 boy 185 kilo 110 yardımcı olursan en çok bana yardımcı olursun :D
Kilolu skofield

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Evde düzenli olarak spor yapıyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum halen istediğim kiloda değilim. ( herhangi bir tartı kullanmıyor.) XL modelinden M'ye düşmeye çalışıyorum şu anda L'deyim. Yürüş yapacak vakit bulamıyorum maalesef ondan diyor çoğu kişi zayıflayamıyorsun.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
Usta yaş 17 boy 185 kilo 110 yardımcı olursan en çok bana yardımcı olursun :D
Kilolu skofield
Hocam almanız gereken kalori miktarının 1000 kalori altını alın
Spora gidebilirseniz çok iyi olur . Kas kütleniz artar. Bu sayede daha rahat kilo verirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde düzenli olarak spor yapıyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum halen istediğim kiloda değilim. ( herhangi bir tartı kullanmıyor.) XL modelinden M'ye düşmeye çalışıyorum şu anda L'deyim. Yürüş yapacak vakit bulamıyorum maalesef ondan diyor çoğu kişi zayıflayamıyorsun.
Hocam metabolizmaya göre değişiyor bu durum. Kardiyo yapmaya özen gösterin

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Hocam almanız gereken kalori miktarının 1000 kalori altını alın
Spora gidebilirseniz çok iyi olur . Kas kütleniz artar. Bu sayede daha rahat kilo verirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam metabolizmaya göre değişiyor bu durum. Kardiyo yapmaya özen gösterin
Öyle yapmaya çalışıcam sağ olun.

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Arkadaşlar bende yakın zamanda yaklaşık 10 kilo zayıfladım. Biliyorum doğru bir yol değil ama ben 1 hafta ekmek yememeye yemin etmiştim. Diğer türlü yiyeceğimi biliyordum. İşe de yaradı yemin etmem valla bu bir tavsiye değil ama bir şey yememek için kendinize engel olamıyorsanız en son seçenek olarak yaptığımı yapabilirsiniz. Ve tatlıdan olabildiğinizce uzak durun ama arada az da olsa yiyin ki diyet bitince bir anda çok yemeyin eskisi gibi olmasın. :)

Top Bottom