Neler Yeni

Komşu kızına aşık olmak

JeyTorex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Volkan İnce
Merhaba yaklaşık 7-8 yıldır yan komşumuz var ve 17 yaşında kızı var benden 2 yaş büyük kıza çok uzun zamandır aşığım ama onun bundan haberi yok aramız iyi ama pek sık görüşmüyoruz annesi ve babası beni çok iyi tanıyor aramız onlarla çok iyi ama tek sıkıntı kız beni büyük ihtimal arkadaşı olarak görüyor ve 2 yıllık ilişkisi vardı yeni ayrıldılar her geçen gün daha da üzülüyorum ne yapabilirim? Dediğim gibi açılsam onun beni istememe gibi bir ihtimali var sadece arkadaş olarak görüyor bana kalırsa ama böyle de yapamıyorum kız beni yaş olarak mi küçük görüyor yoksa komşusuyuz diye mi bilmiyorum
Gelişme : kızı cuma günü müsait diye Netflix izlemeye çağırdım kabul etti

JSezar

80+ Silver
2 Yas buyuk olmaz aga

JeyTorex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Volkan İnce
2 Yas buyuk olmaz aga
Deme be reis her şey yaş değil ama kızın o gözle baktığını düşünmüyorum öyle olsa şimdiye kadar çoktan anlardım ama yine de belli olmaz şansımı deneyeceğim abartmadan

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Merhaba yaklaşık 7-8 yıldır yan komşumuz var ve 17 yaşında kızı var benden 2 yaş büyük kıza çok uzun zamandır aşığım ama onun bundan haberi yok aramız iyi ama pek sık görüşmüyoruz annesi ve babası beni çok iyi tanıyor aramız onlarla çok iyi ama tek sıkıntı kız beni büyük ihtimal arkadaşı olarak görüyor ve 2 yıllık ilişkisi vardı yeni ayrıldılar her geçen gün daha da üzülüyorum ne yapabilirim? Dediğim gibi açılsam onun beni istememe gibi bir ihtimali var sadece arkadaş olarak görüyor bana kalırsa ama böyle de yapamıyorum kız beni yaş olarak mi küçük görüyor yoksa komşusuyuz diye mi bilmiyorum
@Kara* profesyonel destek bu arkadaşta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,050
Üyeler
142,080
Son üye
huseyincan57
Top Bottom