Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dünya'nın değil kainatın en iyi oyunu Starzort nerede !!!!!!! :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:.
F-1H0YBXYAAJRMJ
Marka ve reklam ile 10 milyon adet kakaladılar. Listede olmasa da olur artık.

99723

80+ Silver
Marka ve reklam ile 10 milyon adet kakaladılar. Listede olmasa da olur artık.
Son 3 yıl daha kakalarlar sonra güle güle Xbox deriz hep beraber Game Pass hem PC'de hem konsolda olduğu halde 25 milyon abone sayısında takılı kalmış PS Plus iki katından daha fazla abone sayısına sahip sadece PS eko sisteminde olduğu halde zaten Xbox'ın arkasında Microzort gibi bir firma olmasaydı PS4 döneminde tarihin tozlu sayfalarına çoktan girmişti Microzort yok olmasını geciktirdi sadece ama bu nesil Xbox'ın son nesli orası kesin ana konsolları olan Xbox Series X 5 milyon satmış toplam Xbox'ın bitiğini gösteriyor bu sayı 5 milyon ne abi :kekw: :kekw: :kekw: öte yandan PlayStation ise PS5 ile rekor üstüne rekor kırıyor PS5 neredeyse 50 milyon satış rakamına ulaştı 15 Kasım'da PS5 Slim'de çıkıyor bu yıl bitmeden 10 milyon daha satar 60 milyona yaklaşır kesin PS5.
Bir de bunlar hala bu rezil durumlarına bakmadan Game Pass'in 2026 sonuna kadar 120 milyon satacağını nasıl hayal ediyorlar ya o kafayı nasıl buluyor bu Phil Spencer ne kullanıyor acaba merak ediyorum.
hvmqsdjy-png.579321

Son düzenleme:

99723

80+ Silver
@Yunus274 hocam the last of us part 2 remastered 19 ocak'ta geliyor.

Dünyanın en iyi oyununa PS5 için yerel sürüme geç bile kaldılar.
F_LSdhvWAAAigAY

The Last of Us™ Part II Remastered yeni gelen özellikler
- Kayıtlarınızı PS4'ten PS5'e aktarabilirsiniz
- 4K Kalite modu
- 4K Performans 60 FPS modu
- VRR destekleyen TV'ler için kilidi açılmış FPS modu 120 FPS
- Artırılmış doku çözünürlüğü
- Artırılmış Detay Seviyesi mesafeleri
- Daha Hızlı Yükleme
- Tam Dualsense Desteği
- Ellie ve Abby için yeni görünümler
- Yeni Hayatta Kalma Modu roguelike oynanış modu " Dönüş Yok: rastgele karşılaşmalar ve hikayeden çeşitli oynanabilir karakterlerle The Last of Us Part II'nin savaşını yeni bir deneyimle yaşayın
- Gitar ile serbest dolaşma modu
- Speed Run modu
- Erişilebilirlik özellikleri
- Orijinal oyunda olmayan oyundan kesilmiş 3 yeni bölüm (en çok merak ettiğim de bu üç yeni bölüm acaba ne olacak.)
- The Last of Us™ Part II Remastered W.L.F. Sürümü

Ön siparişler 5 Aralık'ta başlıyor

Ve gelelim işin en güzel yanına The Last of Us™ Part II PS4 Sürümü sahiplerine The Last of Us™ Part II Remastered yükseltmesi sadece 10 dolar.
F_LXSvvWYAAjAZ5

s20230504_T2R_AnnounceTrailer_Gameplay_4_wm.jpg

s20230504_T2R_AnnounceTrailer_Gameplay_3_wm.jpg

s20230918_T2R_Screenshots_Gameplay_WM_002.png

Son düzenleme:

99723

80+ Silver
Sony oyun yapmadı abiiiiiiiiiiiiiiiiiii özel oyun yok abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tayfaya özel PS4'de PS5'de 3. yılını doldurduklarındaki oyun sayısı umarım bu cevap size yeter.
F_T6Yi9XUAA36bV

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Marvel’s Spider-Man 2'nin yayınlanmasının üzerinden bir ay bile geçmeden şimdiden 2023'ün en çok satan 4. oyunu oldu.

Insomniac Games üç tane Örümcek Adam oyunu yaptı ve en iyi Örümcek Adam oyunu sıralamasında bunların hepsi ilk üçte. Sanki bunun için yaşıyorlar gibi. Adamlar işi bambaşka bir boyuta taşıdı. Öyle bir çıta belirlediler ki, bunun altı hiçbir zaman kabul görmeyecek.

99723

80+ Silver
Insomniac Games üç tane Örümcek Adam oyunu yaptı ve en iyi Örümcek Adam oyunu sıralamasında bunların hepsi ilk üçte. Sanki bunun için yaşıyorlar gibi. Adamlar işi bambaşka bir boyuta taşıdı. Öyle bir çıta belirlediler ki, bunun altı hiçbir zaman kabul görmeyecek.
Marvel’s Spider-Man 2 cidden bambaşka bir seviye tam bir başyapıt zaten oyunda zevkle platin kupayı aldım artık Wolverine oyunları nasıl olacak sabırsızlıkla bekliyorum.
1722216716886.png

99723

80+ Silver
Avrupa'da Xbox Series X ve S satışları çöktü.
Xbox Series konsolları satışlarda çöktü yani hiç satmıyor zaten ana konsolu olan Xbox Series X 5 milyon gibi rezalet bir sayı da çakıla kalmayı dursun şu an firmanın konsolları satışlarda nerdeyse durmuş durumda yani anlayacağınız Xbox konsol işinde dibin dibini görmeye devam ediyor ve Xbox'ın da sızan belgelerinde olduğu gibi 2026 sonunda gidecekleri konsol işinden ayrılacakları senaryoya tam gaz gidiyor.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Avrupa'da Xbox Series X ve S satışları çöktü.
Xbox Series konsolları satışlarda çöktü yani hiç satmıyor zaten ana konsolu olan Xbox Series X 5 milyon gibi rezalet bir sayı da çakıla kalmayı dursun şu an firmanın konsolları satışlarda nerdeyse durmuş durumda yani anlayacağınız Xbox konsol işinde dibin dibini görmeye devam ediyor ve Xbox'ın da sızan belgelerinde olduğu gibi 2026 sonunda gidecekleri konsol işinden ayrılacakları senaryoya tam gaz gidiyor.
Daha iki ay önce Starfield'ın Xbox konsol satışlarını uçurduğu söyleniyordu. Çabuk iniş yapmışlar anlaşılan.

99723

80+ Silver

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Sadettin Y
PS'nin yaptığı uzaktan oynatmalı el konsolu bile satışlarda yok etmiş Xbox Series X|S çöplerini Xbox resmi olarak öldü ben firma sahibi olsam ve bunu görsem çoktan harakiri yapıp onurum ile ölürdüm :kekw::kekw::kekw::kekw:.
aylar once konuyu ilk actıgında gormustum, o zaman icin fanboyluk yaptıgını dusundum. Bugun konuyu tekrar inceleyince fanboylugun yerinde oldugunu anladım. Benim sorum farklı olacak. Bu satısların dususu piyasa durgunlugu turkiyede fiyatları etkiler mi? Turkiyede fiyat dusmesi vs nadir gorulen olaylar biliyorum ancak belki dusus falan olursa cekerim bi tane :d

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom