Neler Yeni

Konuşma sınavında ne yapılır?

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Bildiğiniz gibi Türkçede konuşma sınavı diye bir şey geldi en az 1,5 dk konuşmam gerek sizce ne anlatayım sınav yarın o yüzden lütfen kolay birşeyler söyleyin

Mert

80+ Silver
İlk defa duyuyorum, beklenti nedir?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Bildiğiniz gibi Türkçede konuşma sınavı diye bir şey geldi en az 1,5 dk konuşmam gerek sizce ne anlatayım sınav yarın o yüzden lütfen kolay birşeyler söyleyin
Çok kolay bizde en az 3 dk idi 5dk bile rahat çıkıyor,aşırı hızlı konuşma,heyecan yapıp durma,konuyu alt dallara ayırarak alt dalları açıkla.

Mesela ben "Masalın çocukların gelişimindeki etkisi" konusunu yapmıştım Masalın ne olduğunu,masal anlatırken ses tonunun önemini,varsa görsellerin önemini,dilin sade,basit bir dille yazılması gerektiğini vs anlatmıştım 3dk olmuştu.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sınıftakilere bakmadan konuş. Ben baktık ve istemsiz güldüm, vakit kaybettim ve söyleyeceklerimi unuttum bu nedenle tavana, cama falan bak
Bugün yaptı hoca sınavı Allah'tan yerinde kendimi kontrol etmeyi biliyorum bizim arka sıradaki eşekler saçma sapan hareketler yaptı hiç gülmedim tam puan aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fazla uzun yazmışsın özetini atar mısın

Hanaz

80+ Silver
hocam bize dediği şu size rasgele bir konu vericem onu siz 2dk boyunca anlatıcaksınız

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Asil
Bugün yaptı hoca sınavı Allah'tan yerinde kendimi kontrol etmeyi biliyorum bizim arka sıradaki eşekler saçma sapan hareketler yaptı hiç gülmedim tam puan aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fazla uzun yazmışsın özetini atar mısın
kendini tutma konusunda kendimi geliştirmem gerek taktik versene

King Of Arnor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mirux Mirux
ben iyiliği anlattım nedir falan diye chat gptden aldım 2dk sürdü

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
kendini tutma konusunda kendimi geliştirmem gerek taktik versene
Mizah seviyeni geliştir eskiden osuruga bile gülüyordum şimdi saçma şeylere gülmüyorum eskiden arkadaşlar yüzünü ekşitse tahtadayken yine gülerdim şimdi hiç gülmüyorum iyi şakalara gülüyorum kötü bir şeye güldüğün zaman içinden tekrarla birdaha gulmicem diyip

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,423
Üyeler
141,443
Son üye
jailbreek
Top Bottom