Neler Yeni

Kripto sepetim nasıl?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,591
İsim
Bilal Tepe
boğa sezonunda meme tokenler ve alt tokenler daha fazla getirisi oluyor, ben 1 tokene en kötü bin dolar atabilirsem o zaman dediğiniz tokenleri alabilirim şuan atamıyorum maalesef. chiko ekibi çok güvenilir adamı 2 senedir tanıyorum adam ingiliz yazar bilgileri her şeyi internette var. ama artık yazarlık yapmıyor bir firmada çalışıyor ve geceleri chiko yu geliştiriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 yıl içinde oldular, mesela pepe tam 24 günde oldu 5 dolar yatıranın 5 milyon dolar olması
Bu coinleri nerden aldınız ?

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
Aşırı kötü, umarım trolldür :peeposad:
neden trol olsun, ne anlamda aşırı kötü açıklarmısınız?

Bu coinleri nerden aldınız ?
Bu hangi platform? İlk defa gördüm bu tematikte
Coinlerin hiçbiri anapazarda yok baktım bulamadım alma yerini
ben yaptım görünümü bir borsa değil, hepsi pancakeswap den aldım ama chiko coinsbit,tokpie,financex, pancakeswap,quickswap,pulsex listeli.

Son düzenleme:

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
seneye bugün göreceksiniz çok yükselmiş olacak bu sepetteki tokenler herkes bilecek:)

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
Chiko harici öbürlerini bilmiyorum, chiko yu ben hachiko zamanından biliyorum, Türkler bilmez diye düşünüyordum chiko yu ama bilen varmış, o token yükselirse top 5 balinadan biri olurum o token için. çok iyi geliştiriyorlar ama hiç reklam vermiyorlar reklamsız ilerliyorlar o kötü sadece.
Adamlar kendi blockchain ağını geliştirdi ama gene reklam vermiyorlar organik istiyorlar herhalde başka açıklaması yok

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
Chiko harici öbürlerini bilmiyorum, chiko yu ben hachiko zamanından biliyorum, Türkler bilmez diye düşünüyordum chiko yu ama bilen varmış, o token yükselirse top 5 balinadan biri olurum o token için. çok iyi geliştiriyorlar ama hiç reklam vermiyorlar reklamsız ilerliyorlar o kötü sadece.
Adamlar kendi blockchain ağını geliştirdi ama gene reklam vermiyorlar organik istiyorlar herhalde başka açıklaması yok
evet bana görede çok potansiyelli token chiko, 4 tane ağdalar ve bir tanesi kendi blockchain ağı, borsa yapıyorlar borsada bitince birde insanlar o ağda token çıkarırsa iyi yükselir chiko

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,316
İsim
Hüseyin Şen
chiko tokene baktım iyi duruyor, belki tutar diye 4-5 gün önce aldım. mcap çok fena düşük, projesi iyi duruyor, ondan kenarda dursun bakalım tutarsa iyi tutmaz ise denemiş oldum derim.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Serkan Barındık

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
chiko tokene baktım iyi duruyor, belki tutar diye 4-5 gün önce aldım. mcap çok fena düşük, projesi iyi duruyor, ondan kenarda dursun bakalım tutarsa iyi tutmaz ise denemiş oldum derim.
Evet proje olarak iyi, çoğu tokenin yapamadığı şeyleri 1-2 hafta içinde hemen yapıyorlar. Kendi ağına borsa yapıyor onu bile 1 haftada %30 yakınını bitirmiş, nisan ayının ortasında çıkacak diyor. Normalde tarih verdiği her üründe tarihinden önce çıkardı şuana kadar.

Bence hala tam bilmiyorlar, şuan görüp almayan kişilerde sonra almak istediğinde geç olacak sonra üzülecekler neden erkenden almadık diye:D:D

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,325
İsim
Hasan Ali
Evet proje olarak iyi, çoğu tokenin yapamadığı şeyleri 1-2 hafta içinde hemen yapıyorlar. Kendi ağına borsa yapıyor onu bile 1 haftada %30 yakınını bitirmiş, nisan ayının ortasında çıkacak diyor. Normalde tarih verdiği her üründe tarihinden önce çıkardı şuana kadar.

Bence hala tam bilmiyorlar, şuan görüp almayan kişilerde sonra almak istediğinde geç olacak sonra üzülecekler neden erkenden almadık diye:D:D
18 yaş üstü olmak gerekiyor mu bide ne kadar yatırmak lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,723
Üyeler
140,690
Son üye
wildwolf728
Top Bottom