Neler Yeni

Yardım Kurtlar vadisi 1-97 nereden izlenir ?

Farway

80+ Silver
Ömer baba sahnelerini izlemeyeni KV izlememiş sayarım. Bütün sahnelerini pür dikkat izledim ve ömer baba da çok bilgiler veriyor ( devlet vs ile alakalı)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uslan be Halil İbrahim 🤚

Pusuda Ahu falan var sen onlara gel bakalım ondan sonra elife çocuk mu dersin velet mi dersin bilemem :D
1. İzleyişinden sonra o sahneleri atlamatan kv iyi kv izleyicisi değildir. Nasılsın diyorsun bir hikaye anlatıyor, ömer baba diyorsun ney üflemeye başlıyor. Bir de elifle annesi sahneleri falan ya da kız kulesi ali sahneleri.

Bir de Laz Ziya diye ayrı bir konu vardır Kurtlar Vadisinde. Ciddi bir başyapıt.

Aykut D.

80+ Gold
1. İzleyişinden sonra o sahneleri atlamatan kv iyi kv izleyicisi değildir. Nasılsın diyorsun bir hikaye anlatıyor, ömer baba diyorsun ney üflemeye başlıyor. Bir de elifle annesi sahneleri falan ya da kız kulesi ali sahneleri.

Bir de Laz Ziya diye ayrı bir konu vardır Kurtlar Vadisinde. Ciddi bir başyapıt.
İstemi betil oyunculuğu derim susarım İstemi Betil i yeni tanımış olsamda oyunculuğu cidden kaliteli konseyde samuel ile olan tartışmalarında sinirlenince gözlerin kızırması titreme falan çok iyi oynuyor rolünü. Araştırdım Allah rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun

Ömer baba sahnelerini izlemeyeni KV izlememiş sayarım. Bütün sahnelerini pür dikkat izledim ve ömer baba da çok bilgiler veriyor ( devlet vs ile alakalı)

Uslan be Halil İbrahim 🤚

Pusuda Ahu falan var sen onlara gel bakalım ondan sonra elife çocuk mu dersin velet mi dersin bilemem :D
Hocam ilk sezonda atlmadan izledimde 2. sezonda baymaya başladı .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,821
Üyeler
140,703
Son üye
Mehmet543talha
Top Bottom