Neler Yeni

🔥İndirim KZ EDX Pro kulak içi Kulaklık Vergi Dahil 225 TL

GirayHan

80+ Gold
Bozuk çıkması başlı başına bir deneyim değil mi? Deneyim sadece üründen ibaret değil.
bozuk çıkan ürünü iade edersin yenisini alırsın deneyimlersin memnun kalırsın yada kalmazsın deneyim budur. bozuk çıkan ürünü deneyimlemeden ben önermiyorum demek mantıklı bir yaklaşım değil. Kullanmamışsın çünkü.

GirayHan

80+ Gold
182 liraya alınabilecek en iyisi bence söylenenlere göre, ben bi adet kaptım eyvallah hayırlı forumlar.
Memnun kalcaksın gelip kullandıktan deneyimledikten sonra buraya bi uğra tekrar yorum için :D

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Efe
mikli miksiz performans farkı oluyor mu? Birde oyun için kullanılıyor mu bunlar pcde

Bayramdurmus

80+ Bronze

FocSayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Sarı
ürünü öneririm ben 50 tl ye almıştım zamanında mikrofonlu modelini fiyatına göre gayet başarılı

Bayramdurmus

80+ Bronze
Bilgisayar da kullanılır mı hocam oyunlar da ses verir mi düzgün çok bir şey beklemiyorum
Oyunlarda sesi güzel arkadaşlarımın dediğine göre, bana biraz kaba geldi normalde Logitech kulak üstü kullanıyorum onun sesi daha yumuşak ve tabi senelerdir kullandığım için alışkanlık oldu bende.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Oyunlarda sesi güzel arkadaşlarımın dediğine göre, bana biraz kaba geldi normalde Logitech kulak üstü kullanıyorum onun sesi daha yumuşak ve tabi senelerdir kullandığım için alışkanlık oldu bende.
Hocam çok bir şey beklemiyorum oyunlar da az da olsa ses versin yeter kulaklığımı servise yollucam onun yerine idare etsin kulak içi arıyordum

FocSayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Sarı
Hocam bilgisayar da kullandınız mı hiç
Valorant da kullandım bir kere adamların nerden geldiğini idare eder düzeyde anlayabiliyorsunuz ama bilgisayarda müzik dinlemek veya video izlemek için ise ses gayet iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,750
Üyeler
156,666
Son üye
EnesKonacoglu
Top Bottom