Neler Yeni

🔥İndirim KZ EDX Pro kulak içi Kulaklık Vergi Dahil 225 TL

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Numan Ceylan
Alalı birkac ay oluyor bunu, bütçesine gore iyi ama 500 600TL'lik cihazlarla karşılaştırması saçma.
Valoranta arka planda cızırtı yapıyor, masaüstünde çınlama yapıyor.
Müzik icin gayet iyi, film icin güzel, oyun icin idare edemiyor gibi.
Bu fiyata gayet başarılı, mikrofonuyla valoda hic sorun yaşamadım ses kötüdür ama yinede sesinizi duyuruyorsunuz.

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
alınır mı sizce kullanan var mı ona göre alalım
130 liraya almıştım 3 ay önce falan. Çok bi beklenti olmadan alınabilir çünkü benim kulağımı çok tırmaladı sesi. Bas olarak çok beğenemedim ama bi şey izlerken falan gayet yeterli. Iem denemek için alabilirsiniz ama dediğim gibi çok bi beklentiniz olmasın hayal kırıklığı olur. Kz Zsn Pro X bakabilirsiniz eğer bütçeniz varsa o biraz daha tatmin eder buna kıyasla .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar da kullanılır mı hocam oyunlar da ses verir mi düzgün çok bir şey beklemiyorum
kullanabilirsin anakartın üstündeki porttan , ses kartı vs almana gerek yok bunun için

Bayramdurmus

80+ Bronze
130 liraya almıştım 3 ay önce falan. Çok bi beklenti olmadan alınabilir çünkü benim kulağımı çok tırmaladı sesi. Bas olarak çok beğenemedim ama bi şey izlerken falan gayet yeterli. Iem denemek için alabilirsiniz ama dediğim gibi çok bi beklentiniz olmasın hayal kırıklığı olur. Kz Zsn Pro X bakabilirsiniz eğer bütçeniz varsa o biraz daha tatmin eder buna kıyasla .
Mesaj otomatik birleştirildi:

kullanabilirsin anakartın üstündeki porttan , ses kartı vs almana gerek yok bunun için
Sağol hocam kulaklık gelene kadar götürsün yeter :D

Bayramdurmus

80+ Bronze

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Sadettin Y
3 ay once 450'ye almıstım allahım ben ne yaptım. Ses perfrmansını cok begendim bu arada bendeki oyunlarda falan da cok basarılı bence.(Ust duzey kulaklık deneyimim yok)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
165 tl yeni hesap ile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet
basları falan çok iyi tek sıkıntısı silikonları düşüyor biraz dikkatli olmak lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,750