Neler Yeni

Lamzu Atlantis Mini 2079 TL🔥🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Mehmet Emin Güneşli

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,443
İsim
Olcay akbulut

Xeracula

80+ Bronze
Ne kadar bir bok bilmeyen adam varsa toplanmış foruma xd atılan yorumlara bak cidden yazık

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,765
İsim
Murat Orhan
Lan ne yenisi senden bin kat daha bilgiliyim ne anlatıyon sen

Mantıklu

yo hissedilmedi ben hissetmedim
Sen hissetmedin ama ben hissettim napcaz

kasaba gideyimde millet neden kırmızı et alıyor tavuk varken ikiside et değil mi diye tartışma çıkarayım
sameshit
Daha iyi örnek vereyim

Millet neden keskinoğlu alıyor şenpiliç varken? Cevap çünkü daha ucuz ve aynı et fakat insanlar bilmiyor ki keskinoğlunun şenpiliçten kat kat kalitesiz yem kullandığını kesimhanelerinin berbat olduğunu ve tavukların üstüne 1 2 gün fazladan tarih bastıklarını ayrıca keskinoğlu tavuğunun kalitesiz yem yüzünden yeni kesilse bile berbat kokacağını. Aksine şenpiliçte öyle bir sıkıntı yok.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Ne kadar bir bok bilmeyen adam varsa toplanmış foruma xd atılan yorumlara bak cidden yazık
Valla ya

Daha iyi örnek vereyim

Millet neden keskinoğlu alıyor şenpiliç varken? Cevap çünkü daha ucuz ve aynı et fakat insanlar bilmiyor ki keskinoğlunun şenpiliçten kat kat kalitesiz yem kullandığını kesimhanelerinin berbat olduğunu ve tavukların üstüne 1 2 gün fazladan tarih bastıklarını ayrıca keskinoğlu tavuğunun kalitesiz yem yüzünden yeni kesilse bile berbat kokacağını. Aksine şenpiliçte öyle bir sıkıntı yok.
kanka o sensör farkı değildir emin ol öyle ahım şahım bir fark yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,765
İsim
Murat Orhan
B

Daha iyi örnek vereyim

Bu arada şuan tavukçuluk yapıyorum soru varsa alabilirim tavukla ilgili
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla ya

kanka o sensör farkı değildir emin ol öyle ahım şahım bir fark yok
Ahım şahım olmasına gerek yok zaten fakat arada fark olmasa razer 750 ips 70g sensör niye çıkarıyor ucube mi bu adamlar?

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Hala konuşuyorlar bir şey bildikleri yok adam işten gelip pc de takılıyor diye bu mouse'a 2k verilmez diyor adamın rekabetçi oyunlar ile alakası yok mouselar hakkında bilgisi yok.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
B

Bu arada şuan tavukçuluk yapıyorum soru varsa alabilirim tavukla ilgili
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ahım şahım olmasına gerek yok zaten fakat arada fark olmasa razer 750 ips 70g sensör niye çıkarıyor ucube mi bu adamlar?
1kg tavuk kaç tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahir Berke Uzun
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Piyasada en ucuz neyse onu alın arkadaşlar isterseniz paranızı saçma şeylere fazla para vererek çöpe atın. Gidin Tofaşa binin 4 teker var yeter ? Gidin tavuk eti tüketin kırmızı eti ne yapacaksınız ikiside karın doyuruyor hatta tavuk ne patates varken yapıştır günde 3 öğün patatesi. Günde 5 öğün karbonhidrat ile besleyip protein vermezsen böyle oluyor milletin kafası :D Hayatta kalın yeter :DDDDDDDDDD

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom