Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
Dostlar 4060 ekran kartım var gsyncyi nasıl açarım bu monitör de

Flexy_404

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Sefa
Alıntıyı görüntüleHocam bendeki de bu şekil geldi müşteri hizmetlerine yazdım değişim sağlayacaklarmış
Kargocu arkadaş bunu araçtan çıkarıp sana verirken ne düşünüyor acaba çok komik bir durum benim monitörüde elinde sallaya sallaya getiriyordu çok korkmuştum bişe olmuştur diye neyseki sağlam çıktı.

81ulusan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış ULUŞAN
Arkadaşlar çok güzel bir bilgi vericem,Bu bilgiyi belki az kişi biliyordur belkide çoğunuz biliyordur.Forumda kimse söylememiş.

Üstteki linkten HDR Calibrasyon ayarı için uygulama mevcut;

- Windows 11 den Hdr video desteği ve HDR desteği kısmını aktifleştirin.

-Monitör kısmından aktifleştirmeyin pek düzgün çalışmıyor.Tabi benim testlerime dayanarak.

-Uygulamayı indirdikten sonra istelinen ayarları yapın.

Bunları yaparsanız film keyfinizi üst düzeye çıkaracaktır ama (Sadece Film deil...vb)

Teşekkürler........
Windows 10 da çalışıyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf Mehmet
çözümü bulabildin mi knk
Mesaj otomatik birleştirildi:

buldum knk monitör ayarlarına gir game settings ordan refresh rate num off yap kapanıyor
Kapatıyorum ordan zaten sonra tekrar geliyor

MrAlone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ersin Koyuncu
Monitörü 2 gündür kullanıyorum birçok test geçekleştirdim.

Monitör fabrika ayarlı olarak Sıcak renk modunda geliyor, Neutral olarak değiştirildiğinde renk ve görüntü kalitesi gayet iyi.
Monitörün ghosting testinde çok ufak bir ghosting var dikkate alınacak kadar yüksek değil.
Monitörün hareket kabiliyetleri oldukça iyi. Tam pivot özelliği, asansörlü yapısı vs istediğiniz gibi hareket ettirebiliyorsunuz.
180 Hz olayı 30 dakika ile sınırlı fakat bence önemli değil, 15 hzlik farkı kimsenin fark edebileceğini düşünmüyorum.

Gelelim kötü yanına, ne yazıkki monitör ışık sızma testinde büyük ölçüde başarısız oldu, azımsanmayacak derecede ışık sızdırma mevcut. Görselleri ekliyorum.
Özetle, ışık sızdırma bu kadar fazla olmasaydı çok iyi bir monitör diyebilirdim. Sizin için bu negatif yanı problem değil ise oldukça memnun kalacaksınızdır, fakat beni çok rahatsız etti ne yazıkki.

Ekler

• WhatsApp Image 2023-11-28 at 18.07.08 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-28 at 18.07.08 (1).jpeg
    98.6 KB · Hit: 176
  • WhatsApp Image 2023-11-28 at 18.07.08.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-28 at 18.07.08.jpeg
    88.5 KB · Hit: 168

Arrowan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kürşat Demirkaya
Monitör aldım ama laptop hdm kablosu ile bağladım ama görüntü gelmiyor

Quadrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Çakır
Arkadaşlar bilgisayarı kapatıp yeniden başlatınca monitöre görüntü gelmiyor. HDMI ile bağlıyorum. Kablonun tam oturduğundan eminim. Her seferinde monitörü 2-3 kez kapa-aç yapınca düzeliyor. Bu sorunu çözebilen var mı?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,562
İsim
Batu Han
Monitörü 2 gündür kullanıyorum birçok test geçekleştirdim.

Monitör fabrika ayarlı olarak Sıcak renk modunda geliyor, Neutral olarak değiştirildiğinde renk ve görüntü kalitesi gayet iyi.
Monitörün ghosting testinde çok ufak bir ghosting var dikkate alınacak kadar yüksek değil.
Monitörün hareket kabiliyetleri oldukça iyi. Tam pivot özelliği, asansörlü yapısı vs istediğiniz gibi hareket ettirebiliyorsunuz.
180 Hz olayı 30 dakika ile sınırlı fakat bence önemli değil, 15 hzlik farkı kimsenin fark edebileceğini düşünmüyorum.

Gelelim kötü yanına, ne yazıkki monitör ışık sızma testinde büyük ölçüde başarısız oldu, azımsanmayacak derecede ışık sızdırma mevcut. Görselleri ekliyorum.
Özetle, ışık sızdırma bu kadar fazla olmasaydı çok iyi bir monitör diyebilirdim. Sizin için bu negatif yanı problem değil ise oldukça memnun kalacaksınızdır, fakat beni çok rahatsız etti ne yazıkki.
Hocam Telefondan Fotoğraf Çekince Her Monitörde Aynı Olur Bence Burdan Test Edin .

Top Bottom