Neler Yeni

LGS Sınavınız nasıl geçti?

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,524
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Ahmet Yıldırım
Bak Kanka Öncelikle Sosyal Hayatını Başlamadan Bitir Gereksiz Bir Şey Zaten. Bir De Eğer Hobin Var İse Onu Da Boşver, İlerde Yaparsın. Bunun Sebebi De Şimdiden Çalışmayı Öğrenmen.

Öncelikle Hemen Şimdi 6. Sınıf Ders Kitapları Alıyorsun, Yazın Bol Bol Vaktim Var Demeden Gece Gündüz, Yemeden İçmeden O Kitabı Bu Ay Sonuna Bitir.

Sonra 7. Ve 8. Sınıf Kitaplarına Da Bunu Yap. Daha Onlara 5 Yıl Var-Yok Deme Sakın. Melon Musk Böyle Melon Musk Oldu Alooo Sen Anca Yat Kalk Yutup İzle Töbe Ya

Onlarda Bittikten Sonra Tarihte Gelmiş Geçmiş Tüm LGS Ders Kitaplarını Bitiyorsun. Eski Yıllardaki Kitaplardan Günümüze Doğru Çıkan Kitaplara Çalışırsan Daha Mantıklı Olur.

Sınav Senesinde "Ebesininki Kadar Çalıştım Yeter Hocam" Demeden O Sene Yayınlanan Tüm LGS Kitaplarını Da Ayrıca Bitiriyorsun.

LGS Bittikten sonra ise senden rahatı yok. Güzel liseye de yerleş ohh. YKS'ye çok takmana gerek yok, ona elli defa girebilirsin. Önemli olan LGS, çünkü bunda hayatında sadece tek bir kez girebiliyorsun.

Verdiğim taktikler çok boktan bu arada. Böyle bir insandan ne hayat enerjisi, ne bir şey beklenir zaten. LGS bence de pek takılacak bir sınav değil. Çalışın gene de, hobilerinizi, eğlencelerinizi çöp etmeyin.

He, bir de bu mesajdaki süprizbozanda yazdıklarım hariç, her cümlenin sonunda "(!)" var denilebilir .d

Bu mesajı, sınavı hayat merkezi yerine koyanlara atıfta bulunmak için yazdım. Abartmayın Olm YKS'de Bile (zamanında çalışmaya başlanılırsa) Günde 8-9 Saat Çalışılacak Bir Şey Yok :D
Teşekkürler abim. Ben bu sene toplama çıkarma öğreneceğim. Zor diyorlar ama umarım yapabilirim.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,763
İsim
göksel yurtcan
bana şimdi girdi çıktım çok sıkıntı değildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim