Neler Yeni

Linç yiyen anakart !!

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Soru: Bu anakart neden "küçük bir kesimden" linç yiyor?
Cevap: Bu anakartı Asus ilk defa stoklarıma yetişilemediği için benim bir sistemimle Türkiye'ye getirdi. Donanım Arşivi kullandı diye ve OEM olduğu için "cahilce" bir hareketle her zaman ki gibi bir forumda gömülmeye çalışıldı ve bu Linçleyen kişilerden şu cümleleri bile okudum; Anakart patlar yanar uçar kaçar. Allah önce bunlara egosunu sindiribilme yeteneği versin çünkü bu kesim ben biliyorum egosuyla gerçeklere kulak kapatarak cahil şekilde ölücekler

Bu kişilerin ne kadar cahil olduğunu göstermek için GLOBAL'de X570 ile 4.2GHz hız aşırtılan Ryzen 5 1600 AF'yi, asus B450 Dragon ile 4.3GHz yaptım.

Bu anakart OEM olduğu için satışı yok ama sistemlerde Asus çok büyük indirimle veriyor fiyat avantajını ve performansını düşününce en iyi tercihlerden bir tanesi, B450'den X570 kabiliyeti bekleyene de Allah akıl versin.

Anakart'ın da 7/24 çalışma garantisi yok OEM bir anakart PC üreticilerine dağıtılıyor. Asus'tan 7/24 ibaresini ben görmedim gören link atarsa sevinirim.
abim ben birçok arkadaşımdan duydum hepside bilgili kişiler linç atıyorlar yani bende uzun çalışır diye duymuştum daha linç yemesin diye açtım ama

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
hocam şöyle dakikalı atıyorum. olayın aslını bilmem
Bu bir referans değil bana Asus'tan kaynak lazım. Çünkü 7/24 sertifikası için çok ağır testler var Asus'un bunu belgelemesi lazım. Öyle lafta olur mu kardeşim

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
https://www.incehesap.com/asus-b450m-dragon-amd-b450-soket-am4-ddr4-bulk-fiyati-43702/ anakart bu konu açıldığında genelde linç yiyor bu anakart 1 saat vaya 2 saat kullanıp sistemi kapatırsan gereksiz voltaj verir bozulur anakartın amacı (BİLDİĞİM KADARIYLA) 24 saat açık tutmak veya 2 gün 3 gün açık tutmak içindir haberiniz olsun yani
ya abi yok bilgilendirmek istedim arkadaşında dediği gibi internet kafelerde kullanılıyor uzun süre açık kullanılıyor linç atan var
eminmisin ?

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,227
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Bu bir referans değil bana Asus'tan kaynak lazım. Çünkü 7/24 sertifikası için çok ağır testler var Asus'un bunu belgelemesi lazım. Öyle lafta olur mu kardeşim
pardon abim çok sağol bu arada detaylı bilgisayar toplama rehberlerini izledim yeni pc toplayacağım

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
abim ben birçok arkadaşımdan duydum hepside bilgili kişiler linç atıyorlar yani bende uzun çalışır diye duymuştum daha linç yemesin diye açtım ama
Onlar bilgili değil sadece kendilerini sana inandırmışlar bu kadar.

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,312
İsim
Emre
bu anakart b450m k nın aynısı ama daha pahalı diye önerilmiyordu

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz
Konu kalabalığı yapmayın böyle boş konular açarak yardıma ihtiyacı olan bir sürü kişi var onların konusunu en alta gidiyor bulamıyoruz.

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
bu anakart b450m k nın aynısı ama daha pahalı diye önerilmiyordu
Bu da doğru değil çünkü bu anakartı kimse satamaz sistem toplamalar için TR piyasasına sürülen OEM bir anakart satan kişilerin de satışının yasal olduğunu düşünmüyorum. 600 liradan 1 lira yukarı da etmez

Top Bottom