Neler Yeni

🔥İndirim LOGITECH G PRO X SUPERLIGHT 2749 TL

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
Çok iyi değil ortalama ve eksi yönleri de olan bir mouse. Bu fiyata alınabilir yine de. Kasanızın güzel olması ile mouse'un alakasını anlayamadım pek.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Kullanan ve fikir belirten biri olduğumu ve şık göründüğünü göstermek adına ekledim. Tek mouse görselim yok hepsi kasayla birlikte çekilmiş fotoğraflar. Yanlış yorumlandıysa silebilirim.

Mouse de Hz farkını hissetmek pek mümkün değil yani ben hiç bir şekilde o farkı hissedemedim + şarjı da daha çabuk bitiriyor. Kağıt üstü değeri olarak tatlı dursa da fark hissetmek bana göre çok zor. Birkaç Esporcunun elinde görünce ve benim mouse 4000 Hz diye düşününce performansa psikolojik etkisi olur mu onu bilemem :)

Ben mouseyi 1 haftalık 2. el vatan faturalı almıştım 1.200 TL ye. Ben kendi kullanım açımdan yorumluyorum çünkü inceleme de eleştiri alan Switch sorununu bir kez bile yaşamadım. Logitech G HUB programından memnunum değiştirmek istemiyorum. Görsel anlamda adı geçen diğer mouselerden daha oturaklı duruyor ve Logitech markası bana göre kaliteli bir marka. Tek eksik gördüğüm yanı Type C kullanmaması onun dışında kullanımda bana göre bir eksisi yok. Mouseden memnun olduğum için V2 versiyonunu satın almayı düşünüyordum ama çıktıktan sonra ilgimi çekmedi gereksiz pahalı ve ilgi çekici hiç bir şey yok.

Sizde önceden bu mouseyi kullanıyormuşsunuz bundan hangi mouseye geçtiniz ve kullanımda ne gibi artı durumları var bahsederseniz bizim için iyi olur.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Tuna
Merhaba,
Uzun zamandır görülen en alt fiyata düşmüş. Düşünenler için ideal fiyatta gözüküyor.

bu devirde bu mouseye bu paraları verende ne bileyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Kürşad Hasgül
Lamzu Atlantis varken bunu alanın aklını sorgularım

😂 çift tıklama sorunu yapan rezil switchlere, iğrenç skatezlere, kötü malzeme kalitesine ve en fazla 1000 hz desteğine sahip şuanda alınmaz fakat elinizde varsa fena olmayan bir ürün
gayet güzel bir ürün prosettings'te top 1 mouse olarak gözüküyor
kötü mouse olsa kimse kullanmazdı .

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Gene birileri Swarcow'dan izlediği mouse inceleme videosu ile kullanmadığı ürünler hakkında yorum yapıyor :) Mouse çok iyi arkadaşlar ihtiyacınız varsa alın ben Superlight için Hoverpad V2 skatezleri ile kullanıyorum. 2 senedir hiç çift tıklama sorunu yaşamadım.

Tek eksisi bana göre şarj soketinin eski olması onunda yeni olmasını istiyorsanız ona göre 2. versiyonuna para vermeniz gerek. Zaten 2 haftada bir falan şarj ettiğimden çok umursamadım. Onun dışında bunda 1000 hz bunda 2000 4000 hz var muhabbeti yapanla sabaha kadar konuşabiliriz :)

Görsel olarak beyaz tercih etmenizi öneririm bir de kasamdan genel resim ekleyim;
Şuan mouse elimde yalnız xd

Çok iyi değil ortalama ve eksi yönleri de olan bir mouse. Bu fiyata alınabilir yine de. Kasanızın güzel olması ile mouse'un alakasını anlayamadım pek.

Switchler çok iyi değil ortalama moba için iyi bir switch piyasada ki en iyi mouse kime göre neye göre kanka bir sürü mouse var piyasada. 1200 1300 liraya g502 satan firmanın mouse gpx hatırlatırım pahalı olması en kaliteli mouse olduğu anlamına gelmiyor. Butik firmalardan saydığın firmaların içinde mouse baz alındığında daha iyi mouse üreten daha iyi firmalar var. Bu fiyata alınır mı alınır ama deneyimlemiş biri olarak overhyped bir mousedir.

Cidden bu GPX konusu çok sıktı forumdaki kullanıcıları bu fiyata marka olarak zaten iyi sayılabilecek az mouse var bulmuşken alın umarım yeni batchtır da switchlerden zortlamazsınız. Alanlara hayırlı olsun.
Hocam bu mouse'da güzel ama yani çok eski en kötü ihtimal ile ninjutso sora filan alsınlar

lebron23

80+ Bronze
gayet güzel bir ürün prosettings'te top 1 mouse olarak gözüküyor
kötü mouse olsa kimse kullanmazdı .
Profesyonel Oyuncular mousedan anladığı ve iyi olduğu için değil sponsorlar ve diğer oyunculardan gördükleriyle tercih yapıyor.

Onlarda var diye iyi ya da kötü demek mantıklı değil.

logitech yerine bunu alırdım. (İkinci elde çok ucuza bulunuyor) Usb c si var, btsi var. Asusun eski amiral mouselarından. Hot swap switch var. Değişmesi kolay oluyor. Ben kaç senedir kullanıyorum. 2024 yılında bir sürü alternatif marka var. Eskiden iyi özellikler belli markalarda oluyordu. Artık öyle değil. Ben klavyede razer, asus yerine ajazz aldım. Çok da memnunum. Şimdi mouse alsam attack shark vb markaları tercih ederdim.

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
Profesyonel Oyuncular mousedan anladığı ve iyi olduğu için değil sponsorlar ve diğer oyunculardan gördükleriyle tercih yapıyor.

Onlarda var diye iyi ya da kötü demek mantıklı değil.

logitech yerine bunu alırdım. (İkinci elde çok ucuza bulunuyor) Usb c si var, btsi var. Asusun eski amiral mouselarından. Hot swap switch var. Değişmesi kolay oluyor. Ben kaç senedir kullanıyorum. 2024 yılında bir sürü alternatif marka var. Eskiden iyi özellikler belli markalarda oluyordu. Artık öyle değil. Ben klavyede razer, asus yerine ajazz aldım. Çok da memnunum. Şimdi mouse alsam attack shark vb markaları tercih ederdim.
Bende pufio 2 var geçen xm2w aldım.Şuan pufio gülle gibi geliyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Genel olarak sistem bileşenleri.
Bu mausa bu kadar verilmez şahsi düşüncem şişirilmiş balon çok daha iyi mauslar var bu fiyata
Niye öyle dedinkine şimdi? Mouse olarak alınır bence gayet.
"M.a.u.s" olarak ben de almam ama.

Ekler

• IMG_20231202_084544.jpg
    IMG_20231202_084544.jpg
    1.3 MB · Hit: 53
Son düzenleme:

Zeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
zeus k
Gayet iyi bir mouse ama kronik sorunları var benim başıma scroll tekleme sorunu geldi çok sinir bir şey şans işi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom