Neler Yeni

🔥İndirim LOGITECH G PRO X SUPERLIGHT 2749 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Merthan İlhan
Lamzu Atlantis varken bunu alanın aklını sorgularım
Mesaj otomatik birleştirildi:

😂 çift tıklama sorunu yapan rezil switchlere, iğrenç skatezlere, kötü malzeme kalitesine ve en fazla 1000 hz desteğine sahip şuanda alınmaz fakat elinizde varsa fena olmayan bir ürün
Bence gereğinden fazla eleştirdiğiniz bir mouse olmuş. Malzeme kalitesi konusunda kesinlikle katılmıyorum. 1000hz ise zaten 1000 üzeri kullanan bu işi profesyonel oyuncu sayısı bile bir elin parmak sayısını geçmez. Ben şuan alınıp yıllarca gönül rahatlığıyla hala fps oyunlarda fark yaratacağına inanıyorum.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Arda Saraçoglu
Çift tıklama 2 sene önce bitti nerdeyse ve 22 den beri switchler değişik tek eksiği skatez

Dalga mı geçiyorsunuz şuana kadar bir sürü mouse kullandım gpx fiyatını kesinlikle hak etmiyor aynı fiyata lamzu Atlantis veya çok daha ucuza dragonfly f1 pro alırım
Hangi mouselar mesela ve bunlara gpx dahilmi

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Bence gereğinden fazla eleştirdiğiniz bir mouse olmuş. Malzeme kalitesi konusunda kesinlikle katılmıyorum. 1000hz ise zaten 1000 üzeri kullanan bu işi profesyonel oyuncu sayısı bile bir elin parmak sayısını geçmez. Ben şuan alınıp yıllarca gönül rahatlığıyla hala fps oyunlarda fark yaratacağına inanıyorum.
Lamzu Atlantis kullan gpx'e oyuncak dersin aynı fiyat olmasa haklısın ama aynı fiyata neden daha kötü bir ürün alayım

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Arda Saraçoglu
Lamzu önerdigine gore dandik mal seviyosun

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Çift tıklama 2 sene önce bitti nerdeyse ve 22 den beri switchler değişik tek eksiği skatez

Hangi mouselar mesela ve bunlara gpx dahilmi
Evet g pro g pro x lamzu Atlantis dragon fly f1 pro ninjutso sora ve bunlar gibi dhaa birçok mouse kullandım

Lamzu önerdigine gore dandik mal seviyosun
Oğlum dalga mı geçiyorsun 😂

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Arda Saraçoglu
Lamzuyu 4 kere elime geçti shape çok az kişiye hitap ediyor aşırı derecede parlama yapiyor alt kısım dandik gpx herhangi bi mousela karşilaştirilcak bi mouse degil nerdeyse çoğu kişiye uyuyor garanti destegi cok iyi switchler cok iyi coating guzel lamzu ile karşilaştirmanin bi anlami yok lamzuyu 1.5k ya bile almam ben şahsen lamzu 4k daha iyi diyolar onu denemedim ama butik firmalarla logitechi de karşilaştiemayin bir ürün ucuzsa size hayrina ucuz vermiyolar illakı bir şey var bende kaç kere boyle firmalara şans verdim ama gpx piyasadaki en iyi mousedur bence bunun yanında iyi diyebilcegim en guzel mouse pulsar bruce lee dir ama oda limited şuan bulmak zor parası olan arkadaşlar duşunmeden gpx alabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Merthan İlhan
Lamzu Atlantis kullan gpx'e oyuncak dersin aynı fiyat olmasa haklısın ama aynı fiyata neden daha kötü bir ürün alayım
Belki ilerleyen süreçte olabilir fakat şuan için zaten bu fiyatla arasında 900 liraya yakın fark var. Gpx bu fiyatlarda tercih edilebilir. Ayriyeten lütfen bir ara Rtings.com incelemesini değerlendirin.

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
Gene birileri Swarcow'dan izlediği mouse inceleme videosu ile kullanmadığı ürünler hakkında yorum yapıyor :) Mouse çok iyi arkadaşlar ihtiyacınız varsa alın ben Superlight için Hoverpad V2 skatezleri ile kullanıyorum. 2 senedir hiç çift tıklama sorunu yaşamadım.

Tek eksisi bana göre şarj soketinin eski olması onunda yeni olmasını istiyorsanız ona göre 2. versiyonuna para vermeniz gerek. Zaten 2 haftada bir falan şarj ettiğimden çok umursamadım. Onun dışında bunda 1000 hz bunda 2000 4000 hz var muhabbeti yapanla sabaha kadar konuşabiliriz :)

Görsel olarak beyaz tercih etmenizi öneririm bir de kasamdan genel resim ekleyim;

Ekler

• 255.jpg
    255.jpg
    1.9 MB · Hit: 78
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,225
İsim
Murat Orhan
Gene birileri Swarcow'dan izlediği mouse inceleme videosu ile kullanmadığı ürünler hakkında yorum yapıyor :) Mouse çok iyi arkadaşlar ihtiyacınız varsa alın ben Superlight için Hoverpad V2 skatezleri ile kullanıyorum. 2 senedir hiç çift tıklama sorunu yaşamadım.

Tek eksisi bana göre şarj soketinin eski olması onunda yeni olmasını istiyorsanız ona göre 2. versiyonuna para vermeniz gerek. Zaten 2 haftada bir falan şarj ettiğimden çok umursamadım. Onun dışında bunda 1000 hz bunda 2000 4000 hz var muhabbeti yapanla sabaha kadar konuşabiliriz :)

Görsel olarak beyaz tercih etmenizi öneririm bir de kasamdan genel resim ekleyim;
Çok iyi değil ortalama ve eksi yönleri de olan bir mouse. Bu fiyata alınabilir yine de. Kasanızın güzel olması ile mouse'un alakasını anlayamadım pek.

Lamzuyu 4 kere elime geçti shape çok az kişiye hitap ediyor aşırı derecede parlama yapiyor alt kısım dandik gpx herhangi bi mousela karşilaştirilcak bi mouse degil nerdeyse çoğu kişiye uyuyor garanti destegi cok iyi switchler cok iyi coating guzel lamzu ile karşilaştirmanin bi anlami yok lamzuyu 1.5k ya bile almam ben şahsen lamzu 4k daha iyi diyolar onu denemedim ama butik firmalarla logitechi de karşilaştiemayin bir ürün ucuzsa size hayrina ucuz vermiyolar illakı bir şey var bende kaç kere boyle firmalara şans verdim ama gpx piyasadaki en iyi mousedur bence bunun yanında iyi diyebilcegim en guzel mouse pulsar bruce lee dir ama oda limited şuan bulmak zor parası olan arkadaşlar duşunmeden gpx alabilir
Switchler çok iyi değil ortalama moba için iyi bir switch piyasada ki en iyi mouse kime göre neye göre kanka bir sürü mouse var piyasada. 1200 1300 liraya g502 satan firmanın mouse gpx hatırlatırım pahalı olması en kaliteli mouse olduğu anlamına gelmiyor. Butik firmalardan saydığın firmaların içinde mouse baz alındığında daha iyi mouse üreten daha iyi firmalar var. Bu fiyata alınır mı alınır ama deneyimlemiş biri olarak overhyped bir mousedir.

Cidden bu GPX konusu çok sıktı forumdaki kullanıcıları bu fiyata marka olarak zaten iyi sayılabilecek az mouse var bulmuşken alın umarım yeni batchtır da switchlerden zortlamazsınız. Alanlara hayırlı olsun.

Top Bottom