Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED Siyah Kablosuz Gaming Kulaklık Wireless 1600 TL İtopya

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Bir de sorum olacak. TV'de zaten bluetooth var onunla eşleştirebilir miyim acaba? Yoksa illa USB takmam lazım mı?
USB takmanız gerekir bluetooth desteği yok kulaklığın

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ertuğrul
1-2 ay önce 1200 e düşmüştü o zaman aldim memnunum

Cosuonjx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hamza Bulut
Kulaklık bluetooth dongle TV'ye takar takmaz kendiliğinden kapanıyor. Üzerindeki reset tuşuna basıyorum yine bir açılıyor sonra takılıyor. TV'de HID Device ve Bluetooth Device bağlandı bildirimleri geliyor ama ne yaptıysam bağlayamadım. PC ve PS5'te dongle takar takmaz otomatik bağlandı. TV'ye başka bir bluetooth kulaklık denedim o sorunsuz bağlandı. Acaba TV'ye destek vermiyor mu bu kulaklık?

TV'de kullanan var mı acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklık bluetooth dongle TV'ye takar takmaz kendiliğinden kapanıyor. Üzerindeki reset tuşuna basıyorum yine bir açılıyor sonra takılıyor. TV'de HID Device ve Bluetooth Device bağlandı bildirimleri geliyor ama ne yaptıysam bağlayamadım. PC ve PS5'te dongle takar takmaz otomatik bağlandı. TV'ye başka bir bluetooth kulaklık denedim o sorunsuz bağlandı. Acaba TV'ye destek vermiyor mu bu kulaklık?

TV'de kullanan var mı acaba?
TV desteklemiyormuş.

Son düzenleme:

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Cloud 2 geçilir mi gerek var mı ?

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
ağır bi ses kasmalık olayın yoksa ve kablodan bıktıysan geçebilirsin
Şuanlık acelem yok ama ekipman olarak özellikle kulaklık ve mouse da kablosuza geçmek istiyorum belki tekrardan cloud 2 wireless bakabilirim

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0
Şuanlık acelem yok ama ekipman olarak özellikle kulaklık ve mouse da kablosuza geçmek istiyorum belki tekrardan cloud 2 wireless bakabilirim
acelen yok ama paran var ise yine de almayı bi düşün çünkü ilerde çok uçuk hale gelebilir her ikisi de

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
acelen yok ama paran var ise yine de almayı bi düşün çünkü ilerde çok uçuk hale gelebilir her ikisi de
Anladım ama cloud2 yi acil satmam gerekecek o zaman hiç zorlamaya gerek yok kasa toplam aşamasındayım şuan çünkü

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
oğuzhan ege
Bu kulaklık önceden 1.200 TL'ye düşmüştü diye hatırlıyorum. Ses kalitesi düşük kalıyor diyen çok kişi görmüştüm 40mm kulaklık ona göre alın.

Top Bottom