Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED Siyah Kablosuz Gaming Kulaklık Wireless 1600 TL İtopya

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Bu kulaklık önceden 1.200 TL'ye düşmüştü diye hatırlıyorum. Ses kalitesi düşük kalıyor diyen çok kişi görmüştüm 40mm kulaklık ona göre alın.
dün denedim bangır bangır bir sesi yok ama gayet yeterli geldi bana önceki kullandığım cloud core wireless ve void elite wireless kulaklıklarından bir farkı yok bence ve kulaklık hafif süngerli yapısı var konforu iyi mikrofonu diğerlerinden daha başarılı olmuş

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
muzik/film için alınır mı yoksa oyun için optimize edilmiş tizleri abartı bir model mi?

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Arda Saraçoglu
muzik/film için alınır mı yoksa oyun için optimize edilmiş tizleri abartı bir model mi?
alınır ama rakıperlıne gore muzıkde bı tık daha gerıde ses kasmada daha ıyı

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
Arkadaşlar kulaklığı aldım ve sorunlu bir şekilde geldi herkes de var sanırım kullaklıktan cızırtı geliyor ve pili bitik sanırım 33 saat kullanım ömür olan kullaklığın şarjı 4 saatde bitiyor cızırtı kulaklığı şarja takınca geçiyor herhalde pilinde bir sorun var garantiye göndereceğim

oruchan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Abdullah Oruçhan
Arkadaşlar kulaklığı aldım ve sorunlu bir şekilde geldi herkes de var sanırım kullaklıktan cızırtı geliyor ve pili bitik sanırım 33 saat kullanım ömür olan kullaklığın şarjı 4 saatde bitiyor cızırtı kulaklığı şarja takınca geçiyor herhalde pilinde bir sorun var garantiye göndereceğim
Benimki de böyle. Dün acıbadem itopyaya gidip servise verdim. 1 hafta içinde geleceğini söylediler.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,878
İsim
Mehmet
Yazılımından eq ayarı yapılabiliyor, ne kadar başarılı yorum yapmayacağım. İleri seviye bir dinleyici değilsen bence müzik dinlemek de keyifli, sadece ses seviyesini yetersiz bulduğum için harici yazılım kullanıyorum.

Pili için kesin bi garanti görmeli bence, 4 saat çok çok az. Cızırtı sol taraftan geliyorsa ses tekerini iki düzey arasında bırakırsan kesiliyor, yine de tamir ediyorlarsa iyidir, ben de onun için garantiye göndermeyi düşünüyorum uygun bir vakitte.

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
Pili için kesin bi garanti görmeli bence, 4 saat çok çok az. Cızırtı sol taraftan geliyorsa ses tekerini iki düzey arasında bırakırsan kesiliyor, yine de tamir ediyorlarsa iyidir, ben de onun için garantiye göndermeyi düşünüyorum uygun bir vakitte.
Hocam bence gönderin o ilerde sıkıntı yaratır ve uygulaması pil doluluğunu yanlış gösteriyor %99 dolu olarak gösteriyor çıkarıyorsun şarjdan %86 oluyor normalde kulaklığı 1 gün boyunca rahat kullana bilmem gerekirken 2 kere şarj ediyorum

Vitamin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkan Bahar
hocam garantiye gönderdikten sonra ürün elinize geldimi benim pilde sıkıntı yok fakat cızırtı sorunu var o düzeldi mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılımından eq ayarı yapılabiliyor, ne kadar başarılı yorum yapmayacağım. İleri seviye bir dinleyici değilsen bence müzik dinlemek de keyifli, sadece ses seviyesini yetersiz bulduğum için harici yazılım kullanıyorum.

Onu garanti tamir eder mi sizce ? Kulaklığı ÇOK sevdim fakat bu cızırtı sorunu felaket, iki tekerlek arasına getirilince cızırtı sesi gitmiyor, azalıyor. Benim kulaklarım çok hassas galiba çünkü her türlü ne yaparsam yapayım hafifinden bir cızırtı sesini kesin duyuyorum.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,878
İsim
Mehmet
hocam garantiye gönderdikten sonra ürün elinize geldimi benim pilde sıkıntı yok fakat cızırtı sorunu var o düzeldi mi ?

Onu garanti tamir eder mi sizce ? Kulaklığı ÇOK sevdim fakat bu cızırtı sorunu felaket, iki tekerlek arasına getirilince cızırtı sesi gitmiyor, azalıyor. Benim kulaklarım çok hassas galiba çünkü her türlü ne yaparsam yapayım hafifinden bir cızırtı sesini kesin duyuyorum.
Hocam il dışındayım, dönünce gönderecektim ancak şu sıralar kargoyu meşgul etmenin sırası değil. İlerleyen zamanda şansımı deneyeceğim, tamir ederler veya etmezlerse de iade hakkı tanınır diye tahmin ediyorum. İade hakkı pek işime gelmez çünkü indirimden aldım, aynısını veya denk bir modeli alamam. Gönderip sonuç alırsam sizinle de paylaşırım, unutmamaya çalışacağım.

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın

Hocam daha gelmedi daha bugün yazdım haftaya anca gelir herhalde ama tamirden çok yenisini gönderirler 1-2 kişiye baktım yenisini göndermişler itopya aracılığıyla gönder garantiye sonuç olarak az buz bir miktar değil o cızırtı da çekilecek gibi değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,229
Üyeler
150,241
Son üye
alusayir
Top Bottom