Neler Yeni

Malwarebytes Yaşam Boyu 5 Key Çekilişi 🥚

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Emir
ÇEKİLİŞ UYARISI 🥚

Bu hafta sonu yumurta avına çıkmadan önce, Malwarebytes for Windows'un (MB5) en son sürümüne bir Paskalya yumurtası sakladık.

Stajyerimizin Malwarebytes bodrumunda bulduğu 5 YAŞAM BOYU ANAHTARDAN 1'ini kazanma şansı için yüksek puanınızın ekran görüntüsünü gönderin.

İyi avlar!

Kurallar 👇

27.03.2024 saat 14.00 PDT'den 31.03.24 saat 23:59 PDT'ye kadar uygun katılımcılar puanlarının ekran görüntüsünü yayınlayarak çekilişe katılabilirler. Birden fazla başvuru kabul edilecektir, ancak yalnızca en yüksek puan dikkate alınacaktır. GİRİŞ İÇİN HERHANGİ BİR SATIN ALMA VEYA ÖDEME GEREKLİ DEĞİLDİR.

En yüksek puana sahip beş (5) kişi kazanan olarak seçilecektir. Kazananlar 1/4/24 tarihinde X DM yoluyla bilgilendirilecektir. Kazanan, bildirimden sonraki 24 saat içinde ödülünü talep etmezse ödülü kaybedecek ve yeni bir kazanan seçilecektir. Kazananlar yalnızca 1 ömür boyu anahtar alabilir.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Skorları X üzerinden iletmeniz gerekiyor.
Bol şans.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Beguile
Nereden giriliyor

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hey, Windows için 5. nesil Malwarebytes'te sakladığımız sırrı bulmak için Google'da "Malwarebytes Easter Egg"i aradınız mı ? Çak beşlik! Bu oldukça akıllıca. Ancak bu o kadar kolay olmayacak!

İşte yolculuğunuza rehberlik edecek 5 ipucu:

Paskalya yumurtasını bulmanın anahtarı, cihazınızda gizlenen gizli tehditler gibi diğer sırları keşfetmek için kullandığınız bir özelliktir.

Kısa ama önemli bir an anahtar görevi görür.
Şimdi ara verip aramanız üzerinde düşünmek için iyi bir zaman.

Bu Paskalya yumurtası yeni bir işlevsellik sunmuyor ve çığır açan özellikler sunmuyor. Bunun yerine, dijital dünyamızı güvence altına almak için güvenlik ürünleri yaratanların kalplerinde yer alan şakacı ruhun bir kanıtı olarak hizmet ediyor. Bu, kodun arkasında neşeyi ve yaratıcılığı benimseyen yaratıcıların bulunduğunu hatırlatıyor.

Bu beşinci ipucu.

Topluluk ve kolektif merak duygusunu teşvik ederek çözümü değil yolculuğunuzu paylaşmanızı teşvik ediyoruz. Bunun, dijital araçlarımızın insanlar tarafından insanlar için yaratıldığının bir hatırlatıcısı olmasını umuyoruz.

Güvenliğin eğlenceli olamayacağını kim söylüyor?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ne bu

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Anonim Ankh
Paskalya yumurtasını bulmanın anahtarı, cihazınızda gizlenen gizli tehditler gibi diğer sırları keşfetmek için kullandığınız bir özelliktir.
Malwarebytes'da Kaspersky'daki gibi kayıt defterini tarama, hata giderme, bilgisayardaki olası sorunları ya da güvenlik riski oluşturabilecek ayarları taratma özelliği var mı? Hiçbir şey bulamadım, programda virüs taramasından başka bir tarama ekranı yok ki ya da ben göremedim.

Ve 5.1.1.106 sürümünü kurdum, doğru di mi?

Son düzenleme:

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malwarebytes'da Kaspersky'daki gibi kayıt defterini tarama, hata giderme, bilgisayardaki olası sorunları ya da güvenlik risklerini taratma özelliği var mı? Hiçbir şey bulamadım, programda virüs taramasından başka bir tarama ekranı yok ki ya da ben göremedim.

Ve 5.1.1.106 sürümünü kurdum, doğru di mi?
İpucu 5.saniye 😇
Yaymayın siz kazanın.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Anonim Ankh

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Anonim Ankh
ÇEKİLİŞ UYARISI 🥚

Bu hafta sonu yumurta avına çıkmadan önce, Malwarebytes for Windows'un (MB5) en son sürümüne bir Paskalya yumurtası sakladık.

Stajyerimizin Malwarebytes bodrumunda bulduğu 5 YAŞAM BOYU ANAHTARDAN 1'ini kazanma şansı için yüksek puanınızın ekran görüntüsünü gönderin.

İyi avlar!

Kurallar 👇

27.03.2024 saat 14.00 PDT'den 31.03.24 saat 23:59 PDT'ye kadar uygun katılımcılar puanlarının ekran görüntüsünü yayınlayarak çekilişe katılabilirler. Birden fazla başvuru kabul edilecektir, ancak yalnızca en yüksek puan dikkate alınacaktır. GİRİŞ İÇİN HERHANGİ BİR SATIN ALMA VEYA ÖDEME GEREKLİ DEĞİLDİR.

En yüksek puana sahip beş (5) kişi kazanan olarak seçilecektir. Kazananlar 1/4/24 tarihinde X DM yoluyla bilgilendirilecektir. Kazanan, bildirimden sonraki 24 saat içinde ödülünü talep etmezse ödülü kaybedecek ve yeni bir kazanan seçilecektir. Kazananlar yalnızca 1 ömür boyu anahtar alabilir.

Skorları X üzerinden iletmeniz gerekiyor.
Bol şans.
katılıyorum

Top Bottom