Neler Yeni

Man Eater Nasıl Bir Oyun?

Mojo jojo

80+ Silver
Sürükleyici hikaye eğlence gerilim ve deniz altı tatmin eden bir oyun olarak Ps4'de Subnautica var oynamadıysan öneririm.
Oyun atmosferi nasıl?
Karanlık olması lazım benim için. Ve bu oyunun kutulu halı var mı? Varsa link atarmısın?

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Oyun atmosferi nasıl?
Karanlık olması lazım benim için. Ve bu oyunun kutulu halı var mı? Varsa link atarmısın?
Oyun atmosferi güzel okyanus büyük ve derin. 2000 metrelere kadar inebiliyorsun derin denizlere indikce canlılar değişiyor ortam değişiyor veisaire veisare oyunda sürükleyici bir hikaye var loot ve craft temelli bir oyun ama görevleri yaparken çok strese girip gerilebiliyorsun. Oyunun kutulu versiyonunu internette göremedim ama dijital sürümüne göre 100-150tl kadar daha tuzlu oldugunu hatırlıyorum.

Mojo jojo

80+ Silver
Oyun atmosferi güzel okyanus büyük ve derin. 2000 metrelere kadar inebiliyorsun derin denizlere indikce canlılar değişiyor ortam değişiyor veisaire veisare oyunda sürükleyici bir hikaye var loot ve craft temelli bir oyun ama görevleri yaparken çok strese girip gerilebiliyorsun. Oyunun kutulu versiyonunu internette göremedim ama dijital sürümüne göre 100-150tl kadar daha tuzlu oldugunu hatırlıyorum.
Parası sıkıntı değil. Biraz kurulu hastalığım var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunda Türkçe dil desteği var mı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,858
Üyeler
141,061
Son üye
Mithatdmn10
Top Bottom