Neler Yeni

MD-3 Alsam kaça satabilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş

Kadir_1987

80+ Silver
Ne zaman çıkar göster! (!) cidden bu arada eskiden bende ayar oluyordum onlara ama mantıklı bakmak gerek son 1 aydır al-satçıları savunuyorum ticaret sonuçta.
Parasını zar zor denkleştirip belki de aylardır bu sistemi bekleyen onca insanın önünde olup ve bunu da fırsata çevirmen senin için etikse buyur al ve sat.
Bari dillendirmeseydin de patates olmasaydın :) :) :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özgür
Parasını zar zor denkleştirip belki de aylardır bu sistemi bekleyen onca insanın önünde olup ve bunu da fırsata çevirmen senin için etikse buyur al ve sat.
Mesaj otomatik birleştirildi:

inş ihtiyacı olanlar alır arkadaşlar boşverin böyle sohbetleri bende öyle aylardır sistem bekliyorum alamadım gerek yok böyle sohbetlerke kendinizi üzmeyin kime nasipse o alsın şimdiden

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Ben düz MD-3 stoğuna bakmadım bile abdullah abiye güvenerek almak isteyenler alır amacıyla. 25 stok varmı var kime? 80+Gold’lara. Ben 80+Gold değilmiyim? 80+ Goldum. Alma hakkım varmı? Var. Tahminimce ihtiyacı olan çoktan abdullah abiye mesaj atıp almıştır sistemi. Hakkı olan alsaydı aga 150 stoktan ben onlara bakmadım bile sırf haklarına girmemek için bu 25 stoğa erişimleri yok almak isteselerde alamazlar zaten kimsenin hakkına girmiyorum ticaret yapıyorum adı üstünde ticaret. Borcumuz var onu ödemek istiyorum aileme katkıda bulunmak istiyorum. İnsan olun karşıdakinide düşünün ben kendimide düşünmüyorum annem ve babama borç hakkında yardım etmek istiyorum siz beni yerden yere vuruyorsunuz çok hoş yaptığınız sırf bilgisayar başında boş boş oyun oynayacağınız bir bilgisayarı alamadınız diye, başkası az buçuk kazanç koyuyor diye laf atıyorsunuz eminim forumda olmasak anneme babama sövecek insanlar bile vardır sırf günlük az buçuk oyun oynayacak bir bilgisayar alamadılar diye.

keha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
akf
biraz daha zorlarsak arkadaş fırsatçılarıda destekler son bir iki ayda

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
@Abdullah Hacıgül abi şu olaya bir el atman lazım
Ban yiyeceğim muhtemelen son attığım mesajdan ama değermiydi değerdi. Sırf aileme borç konusunda yardım etmek için al-sat yapmak istedim forumda olmasak dolu dolu laflar edeceksiniz bana sırf günde 1-2 saat oynayacağınız bilgisayarı başkası alıp 1000tl kar koydu diye. Yazıklar olsun bildiğin.

Bora08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bora
Ben alamadım 2 dk ya stok bitmişti 500 tl farkla bana sar bari :(

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom