Neler Yeni

Millenicom taahhüt sorunu

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sercan Güre
Arkadaşlar merhaba, babam haberim olmadan bugün 35mbps'e kadar taahhütlü internete geçmiş bizim binayada yeni fiber geldi bu taahhütü iptal edebiliyor muyuz müşteri hizmetleriyle konuştum edemezsiniz dedi tartıştım ben de 100 mbps taahhütlü fiyatınada 380 + 70 tl modem parası dediler ama sitelerinde 300 tl yazıyor taahhütsüz fiyatı modem resmen zorunlu gibi bir şey anlamadım ne yapayım sizce

xRoxai

80+
sözleşmeliyse geçemezsiniz sanırım bitene kadar

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sercan Güre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sözleşmeliyse geçemezsiniz sanırım bitene kadar
daha bugün taahhüt yapmış babam iptal edemez miyim kadın destek sağladı 1000mbps taahhütsüz 580 tl 6 ay modem parası almayız dedi taahhütlüde almak zorundaymış taahhütlü 100 mbps ise 380 tl + modem parası ben modemi kendım kullansamda modem parası alıyorlar tüm internet sağlayacılarında böyle mi durum önerebileceğiniz iss var mıdır başka

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sercan Güre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
paket yukseltimi olmuyor mu? turk telekomda yukseltiliyordu
oluyor 1000mbps taahhütsüz 580 tl 6 ay modem parası almayız dedi taahhütlüde almak zorundaymış taahhütlü 100 mbps ise 380 tl + modem parası ama modemi ben kendim alsam da modem parası istiyorlar onu anlamadım her iss'de durum böyle mi

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,761
İsim
.
Arkadaşlar merhaba, babam haberim olmadan bugün 35mbps'e kadar taahhütlü internete geçmiş bizim binayada yeni fiber geldi bu taahhütü iptal edebiliyor muyuz müşteri hizmetleriyle konuştum edemezsiniz dedi tartıştım ben de 100 mbps taahhütlü fiyatınada 380 + 70 tl modem parası dediler ama sitelerinde 300 tl yazıyor taahhütsüz fiyatı modem resmen zorunlu gibi bir şey anlamadım ne yapayım sizce
Cayma bedeli ödeyip ediliyor diye biliyorum

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sercan Güre
turk telekomda tam tersi indirim uyguluyorlar 250 mbps ve 100 mbps kullaniyoruz ayri adreslerde toplam 480 e falan denk geliyor
ben şuanda türk telekoma geçsem 100mbps için 550 falan görüyorum internet sitesinde sizin fiyat baya iyiymiş müşteri hizmetleriyle görüşsek acaba daha indirimli bir fiyat alabilir miyiz

Top Bottom