Neler Yeni

Monster Pusat K3 Pro Alınır Mı?

Lynex34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Katil men
Merhaba fiyatı 2000 TL Olan Monster Pusat K3 Pro alınır mı sizce yoksa bu fiyata Türkçe, bilek desteği ve numpad tuşları olan daha iyi bir klavye var mıdır?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ahmet Yıldırım
Ben kullanıyorum yaklaşık bir yıl önce 950 liraya almıştım. Bilek desteği plastik çok fazla rahat değil. Bazı tuşlardan biraz yay sesi geliyor. Onun dışında güzel bir klavye. Basmama gibi sorunlar yaşamadım. Eğer bu fiyatlar artık bir klavye için normalse alınabilir.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Arnold Ciwardagexer
Bence alma. 2 sene kullandım ilk 6 ay 2 kere garantiye gitti 2 kere değiştirdiler. Tuş basmama sorunu normal Outemu switch kullanıyor.

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Teksin
Bence alma. 2 sene kullandım ilk 6 ay 2 kere garantiye gitti 2 kere değiştirdiler. Tuş basmama sorunu normal Outemu switch kullanıyor.
Outemu eskisi gibi değil hocam kare şekildeki switchleride bildiğim kadarıyla sorunsuz marka algısı oluşmuş ona bakılırsa chery switchler ile çokkez sorun yaşadım ve chery yapmaz chery en iyisidir dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba fiyatı 2000 TL Olan Monster Pusat K3 Pro alınır mı sizce yoksa bu fiyata Türkçe, bilek desteği ve numpad tuşları olan daha iyi bir klavye var mıdır?
günümüzde hotswap olmayan bir klavyeye 2000tl vermek bence saçmalıktır

Son düzenleme:

Lynex34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Katil men
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Outemu eskisi gibi değil hocam kare şekildeki switchleride bildiğim kadarıyla sorunsuz marka algısı oluşmuş ona bakılırsa chery switchler ile çokkez sorun yaşadım ve chery yapmaz chery en iyisidir dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

günümüzde hotswap olmayan bir klavyeye 2000tl vermek bence saçmalıktır
Öneriniz var mıdır hocam

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Teksin
Öneriniz var mıdır hocam
royal kludge rk r65 bu fiyat bandıdna 60 ve 75 lik klavyeler dahada ön plana çıkıyor xpg summoner stoğu olsaydı onu önerirdim ama şuan tek önerebileceğim klavye budur

Son düzenleme:

Lynex34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Katil men
royal kludge rk r65 bu fiyat bandıdna 60 ve 75 lik klavyeler dahada ön plana çıkıyor xpg summoner stoğu olsaydı onu önerirdim ama şuan tek önerebileceğim klavye budur
Teşekkürler hocam ama bana %100 klavye lazım

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Teksin
Teşekkürler hocam ama bana %100 klavye lazım
Dediğim gibi artık 100de 100 klavyeler fazla piyasada yok dandik markalar bu fiyatta kaliteli almak istersen 3k 4k gözden çıkar keşke summoner piyasada olsada bende alsam

Lynex34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Katil men
Dediğim gibi artık 100de 100 klavyeler fazla piyasada yok dandik markalar bu fiyatta kaliteli almak istersen 3k 4k gözden çıkar keşke summoner piyasada olsada bende alsam
Yinede sağol hocam

Top Bottom