Neler Yeni

❌İndirim Bitti! MSI MPG B650 CARBON WIFI AM5 8.799 TL

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Uygunsuz Dil
İşte düşündüğünüz düz fark değil. carbon 19 faza sahip tomhawk 17. M2 slotu +1 fazla olması da bence önemli bir avantaj ve tüm m2 slotları soğutucuya sahip. Tasarım olarak da bence daha güzel. aradaki fiyat farkına değecek farklar mı bunlar, bence evet değecek fark. 7400 e tomhawk almak yerine 8700 carbon almak iyi fikir oluyor bütçe varsa. Eğer yoksa tomhawk da canavar gibi anakart

Performans makalelerini incelerseniz bu faz farkının aslında bir işe yaramadığını görürsünüz. Dümdüz kullanıcı için Tomahawk'ın giriş/çıkış aygıtları yetiyorsa harici M2'ler ile ihtiyacı yoksa bu gereksiz harcamadır keyfe girer. Yukarıda basa basa söyledim bunlara ihtiyacı yoksa diye.

Eğer kullanıcı için bunlar ihtiyaçsa evet fiyat farkına değer. Bir ünün fiyat farkına değme karşılaştırması öncelikle o kullanıcının ihtiyaçlarını belirlemek ile başlar. Sizin için bu fiyat farkına değebilir ama bir başkası için bu gereksiz harcama olabilir.

TR kullanıcısı hocam, boşverin. Her şey F P değil ama anlatamayız.
Ya sen kimsin düdük makarnası, benim hakkında ne biliyorsunda böyle konuşabiliyorsun, muteledim geçtim. Maksimum 18-20 yaşında her haltı bildiğini sanan bir cahilsin, sana laf yetiştiremem.

Son düzenleme:

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Performans makalelerini incelerseniz bu faz farkının aslında bir işe yaramadığını görürsünüz. Dümdüz kullanıcı için Tomahawk'ın giriş/çıkış aygıtları yetiyorsa harici M2'ler ile ihtiyacı yoksa bu gereksiz harcamadır keyfe girer. Yukarıda basa basa söyledim bunlara ihtiyacı yoksa diye.

Eğer kullanıcı için bunlar ihtiyaçsa evet fiyat farkına değer. Bir ünün fiyat farkına değme karşılaştırması öncelikle o kullanıcının ihtiyaçlarını belirlemek ile başlar. Sizin için bu fiyat farkına değebilir ama bir başkası için bu gereksiz harcama olabilir.

Ya sen kimsin düdük makarnası, benim hakkında ne biliyorsunda böyle konuşabiliyorsun, muteledim geçtim. Maksimum 18-20 yaşında her haltı bildiğini sanan bir cahilsin, sana laf yetiştiremem.
Senin hakkında bir şey bilmiyorum, konuştuğumla bu tepkinin hiçbir alakası olamaz. Rapor yediniz. Umarım moderatörler gereğini yapar.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
O bütçedeki aralığındaki nerdeyse en tepe kartı almışsınız, bence çok önemli değil. RGB, 1-2 soket yuvası ve max RAM dışında bir fark yok. VRAM vs. kaliteleri neredeyse aynı.

Bu kartların üzerine çıkmak isterseniz Gigabyte Auros Elime/Master serilerini öneririm fakat bütçe meselesi. Elinizdeki kat bence yeterli.
Asroc b650 livemixer nasıl acaba

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Mehmet
Ne nvme, ne pci exp için 5.0 desteklmeyen yani 4000 TL ye satılan B650'lerden farkı olmayan sıradan bir B650 ankart bu sırf ismi gaming carbon vs. diye bilinçsizce alıyorlar. ASUS'un B650M-E gibi uyudruk B650 anakartları bile nvme için 5.0 desteklerken bu anakart 4.0.

Daha ucuza MSI PRO X670-P Wi-Fi satılıyor en azından nvme için 5.0 destekliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,710
Üyeler
140,689
Son üye
rumblecroos
Top Bottom