Neler Yeni

Nasıl kilo verebilirim ?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
İstikrarlı bir şekilde spor yapıp iyi beslenerek.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,487
İsim
Ümit Can
Hocam akşam yemeğinde falan sıkıştırmayın normal bir şekilde yiyin. Acıktığınız zaman litresi inanın hiç önemli değil su gömün bol bol. 0 diyet yaparak sadece az yiyip bol su içerek 1-2 haftada 3 kilo verdim.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,008
İsim
Hasan
Hocam akşam yemeğinde falan sıkıştırmayın normal bir şekilde yiyin. Acıktığınız zaman litresi inanın hiç önemli değil su gömün bol bol. 0 diyet yaparak sadece az yiyip bol su içerek 1-2 haftada 3 kilo verdim.
şuan açlık hissi geldi su içiyorum kekw. 3 4 kilo az değil mi ? ama ben kilolu olduğum için biraz daha artabilir sanırım. Okullara kadar 10 kiloya yaklaşık versem yeterli olur ekmeği de azaltmaya çalışacağım.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,487
İsim
Ümit Can
şuan açlık hissi geldi su içiyorum kekw. 3 4 kilo az değil mi ? ama ben kilolu olduğum için biraz daha artabilir sanırım. Okullara kadar 10 kiloya yaklaşık versem yeterli olur ekmeği de azaltmaya çalışacağım.
180'e 90+ varımdır hocam bende. Hemen hemen aynıyız diyebilirim. Spor ve daha sağlıklı beslenme ile daha da kilo verebilirsiniz.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,008
İsim
Hasan
180'e 90+ varımdır hocam bende. Hemen hemen aynıyız diyebilirim. Spor ve daha sağlıklı beslenme ile daha da kilo verebilirsiniz.
ege fitnessın evde yapılacak antrenmanlarını yapmaya çalışacağım. Artık kendimi zayıf görmek istiyorum en son 2.sınıfta zayıftım Ğ 😆

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
İnternette alacağın program ile sağlıklı kilo veremezsin. Sana uygun kilo verme programının yapılması için yapılması gereken belli testler vardır. Tavsiyem bir özel diyetisyene git.

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
Sebze yemezsen geriye zaten et, biftek kalıyor. :D

Ekmek, cips, kola(asitli içecekler), çikolatayı bırakın ve günde 1-2 kilometre yürüyün. Günlük 2-3 litre suyunuzu eksik etmeyin.
Cips, kola, çikolata en büyük düşmanınız.
Knk sade/meyveli soda da asitli o da kilo aldırır mı?

Yulaf ezmesi ve meyvelerle karışım yapabilirsin. Tok tutar uzun süre.
Halam yulaflı yumurta yapıyordu ondan yesem tok tutar mı o da?

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,587
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
ege fitness back in business actually always in business abimizin bir sürü kilo verme videoları var onları disiplinli bi şekilde yaparsan farkı görürsün

venturziled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
efe
2008 Mart doğumluyum 175 boyunda ( 1 - 2 cm daha uzun olabilir ) 90 kiloyum nasıl kilo verebilirim nasıl bir yeme programı önerirsiniz yumurta olmazsa çok iyi olur aslında sebze de pek yemem artık ama artık ne olursa olsun yemenin vakti gelmiş gibi görünüyor. Zaten küçüklüğümden beri bu seçiciliğimden kilo aldım sanırım.
spora git . en sağlıklı yol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,326
Üyeler
153,534
Son üye
bay umutsuz
Top Bottom