Neler Yeni

Nasıl kilo verebilirim çok kiloluyum

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Boy kaçtı. Ona göre yağ oranını kaç öğrenebiliriz.

Lunyasha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Efe
Öncelikle su içmeden bahsediyim devamını sonra yazıyım günde min 3 litre su içmen lazım ben 4.5 litre içiyorum ama sen simdilik çok abartma 3 litreyi gün içine yay saatler boyunca pc basında oturma zaralı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi tecrübemden yazacağım ben 13 lerin basında 183 86 kg dim 30 günde kilo ver diye bir uygulama yükledim günde 1-2 kez yapmaya başladım ekmeği aburcur u kestim (baya su içiyordum) normal yedim 1 haftada su atımıyla 80 civarına düştüm sonra günde 2 bazen 3 defa yapmaya basladım (bisiklet süremye başladım) 1 haftada 76 civarına düştüm sonra 74 e indim sonra o uygulamayı bıraktım (halen bisiklet sürüyordum okula vs onunla gidiyordum) beslenmem halen normal devam etti (artık normal olarak temiz besleniyordum) sonra bu şekilde devam ettim 70 i gördüm ilk evre bu kadar sonra spor salonuna başladım (14 yaş) boyumda 187 olmuştu kas kazanımıyıla 72 civarından 82 ye çıktım hedefim 90
şu an nasılsınız hocam

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,240
İsim
Ahmet Sevinç
15 yaşındayım ama yaşıma göre çok fazla kiloluyum 95 kiloyum nasıl kilo verebilirim nasıl program yapmalıyım

Uyku düzrnin çok bozuk gece sabaha kadar oturuyorum akşama kadar yatıyorum ve hiç su içmiyorum su yağ yakıyo diyolar doğrumu 1-2 bardak içiyodurum spora gitmelimiyim yada evde neler yapmam lazım sürekli PC başındayım lütfen bilgili birileri yardımcı olsun nasıl kilo vericem
dostum bende 15 yaşındayım ve hatta sendende beterdim 108 kilo idim ama son 3-4 aydır kalori hesabı yaparak yiyorum ve 7 kilo vermeyi başardım devamda edeceğim şimdi günlük alman gereken max kalori 2000 ama sen şişko olduğun için kendini 1500-1600 e sınır koy ondan sonra evdeki istediğin her şeyi ye ama 1600 kaloriyi aşmasın baktın aşacaksın git yürüyüş yap ardından telefonuna program kur bu sayede kaç kalori yaktığınıda öğren bu arada yediğin her şeyede internette kalorisine bak çikolata olur yemek olur ama eğer varsa hassas terazi çok işine yarar çünkü 30 gramında şu şu kadar dedikleri oluyor bende olmadığı için 1 tabak , 1 kase diye gidiyorum
kesinlikle ev yemeği ye ama yağlı kızartma vs. olmasın dediğim gibi git yürü çok kalori alırsan

En İyi Cevap
1
Öncelikle yazio isimli uygulamayı indir ve günlük yediğin yiyecekleri kaydet geçen hafta 100 liraya hassas terazi aldım çok işe yarıyor

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
anonim
Önce kendini ikna etmelisin çünkü diyeti bozmamanı sağlıyor

Top Bottom