Neler Yeni

Nays nedir nasıl kullanılır?

hakan1454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan ışık
Arkadaşlar merhaba arada görüyorum nays ile sukadara geldi falan diye bu nays nedir ve neye göre indirim veriyor ve bu 250 300 TL gibi bi indirim görüyorum nays ile diye bu 1 defaya özel mi yoksa ara ara böyle indirim.hakki veriyor mu ? Konu hakkında bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim iyi forumlar...

yenerinho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ufuk yener
Nays İşbankasının cashback veren bir uygulaması. Uygulamaya para yükleyip yaptığın alışverişlerde seçili e-ticaret platformlarında kampanya dönemlerinde %15(bazı dönemler değişebiliyor) geri ödeme sağlıyor. Tabi ki geri ödeme üst limiti de oluyor. Yanlış hatırlamıyorsam bu geri ödeme limiti aylık sıfırlanıyor. Örnek verecek olursak Hepsiburada,Amazon,Trendyol vb sitelerden nays kartın ile yaptığın alışverişler de %15 geri ödeme alırsın ve bu tutar 200 TL üst limit ile sınırlıdır. Sadece e-ticaret siteleriyle de sınırlı değil. Daha fazla detaya bu linkten ulaşabilirsiniz.
1700731002229.png

hakan1454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan ışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nays İşbankasının cashback veren bir uygulaması. Uygulamaya para yükleyip yaptığın alışverişlerde seçili e-ticaret platformlarında kampanya dönemlerinde %15(bazı dönemler değişebiliyor) geri ödeme sağlıyor. Tabi ki geri ödeme üst limiti de oluyor. Yanlış hatırlamıyorsam bu geri ödeme limiti aylık sıfırlanıyor. Örnek verecek olursak Hepsiburada,Amazon,Trendyol vb sitelerden nays kartın ile yaptığın alışverişler de %15 geri ödeme alırsın ve bu tutar 200 TL üst limit ile sınırlıdır. Sadece e-ticaret siteleriyle de sınırlı değil. Daha fazla detaya bu linkten ulaşabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
Tamam hocam teşekkür ederim bi nevi papara gibi birseymis peki papara gibi kart gönderiyorlar mi yoksa sadece uygulama olarak mı kullanılıyor

yenerinho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ufuk yener
Tamam hocam teşekkür ederim bi nevi papara gibi birseymis peki papara gibi kart gönderiyorlar mi yoksa sadece uygulama olarak mı kullanılıyor
Sadece uygulama üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. Papara gibi herhangi bir fiziki kart gönderimi yok diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
batuhan yıldız
iş bankasının bir uygulaması. Nays'ı indirip kimlik bilgilerinle üye oluyorsun (eğer limitlerini artırmak istiyorsan müşteri hizmetleriyle görüntülü konuşup iş bankası müşterisi olman gerekiyor). Üye olunca sana sanal banka kartı tanımlanıyor buna istersen atmlerden QR kodla istersen başka bir banka kartıyla para yükleyebiliyorsun (kredi kartı kabul etmiyor). CashBack sistemi her ay yenileniyor. Aylık olarak belli bir limit oluyor, 50tl üzeri harcama yapıncada kazı kazan veriyor en kötü 3-5tl veriyor oda. Keşfettiğim günden beri kullanıyorum çok avantajlı.
WhatsApp Görsel 2023-11-23 saat 12.22.37_cc97693e.jpg

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Yusuf Kaplan
Arkadaşlar merhaba arada görüyorum nays ile sukadara geldi falan diye bu nays nedir ve neye göre indirim veriyor ve bu 250 300 TL gibi bi indirim görüyorum nays ile diye bu 1 defaya özel mi yoksa ara ara böyle indirim.hakki veriyor mu ? Konu hakkında bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim iyi forumlar...
%15 Cashback sadece Kasım için verildi normalde %10 dur. Her uygulamaya ayrı ayrı vermez. E ticsret için 200 TL limitin olur. Ama market alışverişi için ayrı bir 200 olur. Yani amazondan aldığın ürünün Cashbacki ile a101 den yaptığın alışverişin Cashbacki ayrıdır. Fatura odemene%5 veriyor ama max 50tl. Papara gibi anında yatmaz. 3 iş günü içinde yatar. Yatmazsa müşteri hizmetlerine yaz anında işlem yapıyorlar. Yaşadım yani. Bir de bence diğer Cashback veren uygulamalardan daha güvenli. İsbankasi bünyesinde. Ve şunu unutma fiziki bir kart yok. Alışverişer ya nfc ile ya da qr ile yapılır. Ve kartını bir üyeliğe kayıt ettiysen her ödeme günü değiştirmen gerekir. Çünkü her 5dk da cvv kodu değişiyor güvenlik için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iş bankasının bir uygulaması. Nays'ı indirip kimlik bilgilerinle üye oluyorsun (eğer limitlerini artırmak istiyorsan müşteri hizmetleriyle görüntülü konuşup iş bankası müşterisi olman gerekiyor). Üye olunca sana sanal banka kartı tanımlanıyor buna istersen atmlerden QR kodla istersen başka bir banka kartıyla para yükleyebiliyorsun (kredi kartı kabul etmiyor). CashBack sistemi her ay yenileniyor. Aylık olarak belli bir limit oluyor, 50tl üzeri harcama yapıncada kazı kazan veriyor en kötü 3-5tl veriyor oda. Keşfettiğim günden beri kullanıyorum çok avantajlı. Alıntıyı görüntüle
Kaç ayda 1.3k yaptın? Ben 2 aydır kullanıyorum 700 oldu.

hakan1454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan ışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
%15 Cashback sadece Kasım için verildi normalde %10 dur. Her uygulamaya ayrı ayrı vermez. E ticsret için 200 TL limitin olur. Ama market alışverişi için ayrı bir 200 olur. Yani amazondan aldığın ürünün Cashbacki ile a101 den yaptığın alışverişin Cashbacki ayrıdır. Fatura odemene%5 veriyor ama max 50tl. Papara gibi anında yatmaz. 3 iş günü içinde yatar. Yatmazsa müşteri hizmetlerine yaz anında işlem yapıyorlar. Yaşadım yani. Bir de bence diğer Cashback veren uygulamalardan daha güvenli. İsbankasi bünyesinde. Ve şunu unutma fiziki bir kart yok. Alışverişer ya nfc ile ya da qr ile yapılır. Ve kartını bir üyeliğe kayıt ettiysen her ödeme günü değiştirmen gerekir. Çünkü her 5dk da cvv kodu değişiyor güvenlik için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç ayda 1.3k yaptın? Ben 2 aydır kullanıyorum 700 oldu.
Ayrıntılı bilgi için teşekkürler anladığım kadarı ile market max 200 e ticaret max 200 aylik limiti var . Olmayan uygulama hesap kalmadı birde bunu indirelim bakalim herkese bilgi için teşekkür ederim iyi forumlar

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Yusuf Kaplan
Ayrıntılı bilgi için teşekkürler anladığım kadarı ile market max 200 e ticaret max 200 aylik limiti var . Olmayan uygulama hesap kalmadı birde bunu indirelim bakalim herkese bilgi için teşekkür ederim iyi forumlar
Evet. Ve orada flo vb birçok magazaya özel Cashback veriyor. İncelersin kampanya kısmını. Ve her alışverişte günde 1 kez diye biliyorum kazı kazan veriyor. Oradan da 5-10 TL veriyor. 2 ayda kazı kazandan 300 aldım.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Fatih Ayhan
Yatmazsa müşteri hizmetlerine yaz anında işlem yapıyorlar.
Herkese aynı süre değil sanırım. Steam cashback'i için 2 hafta bekledim müşteri hizmetlerine yazdıktan sonra. Yani toplamda 3 hafta sonra tanımlandı.

Top Bottom