Neler Yeni

Neden asosyal kız yok

Kara*

80+ Silver
Var olmazmı aga naptın sadece trend şeylerde ararsan bulamazsın eskiden oynadığım oyunlarda falan vardı baya ama onlar bizim gibi pek düşünmüyor asosyalliği vs. çok fazla bağlanmamaya özen gösterenide var göstermeyenide o yüzden erkekler kadar ciddiye almıyorlar bu mevzuları. Farklı türleri var kimisi oyun seviyor kimisi ortam kimisi her ikiside falan veya takılmalık erkek arayanlar cart curt namusluda var ama %1 çıkacak kadar sınırlı. Benim en değişik karşılaştığım tür şeydi 15-16 yaş arasında bi kız steam oyun incelemelerimde bazı oyunlara sönmez reis gibi kaymıştım oradan beni bulmuş ekledi biraz konuştuk baya felaket asosyaldi. Yeni küfürler öğrenmek için bunlara bakıyorum falan diyordu başka bir kişiyle sanalda kapışırken kullanıyormuş bunları küfürlü şarkılar dinliyormuş hep baya dark biriydi dedem gibi önüne gelene saydırıyordu sonra konuşmadım daha onunla sevgili olacak kişi yandı babasından yemediği küfürleri yer. AAJDGSJDJWODHDJFNSKSBN

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,669
İsim
Deniz Efe
Var baya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen geçen neden ateist kız yok diyen hayatında kız görmemiş kişi değil misin

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Olum sen manyak mısın neden kız ateist yok diye de konu açmıştın asadasdasdasd bayaa komik harbi ama gerçekten kız asosyal daha az olduğu kesin çünkü onları 1 dk yalnız bırakan erkek yok sadasdas

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
sabri reis
Var baya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen geçen neden ateist kız yok diyen hayatında kız görmemiş kişi değil misin

Olum sen manyak mısın neden kız ateist yok diye de konu açmıştın asadasdasdasd bayaa komik harbi ama gerçekten kız asosyal daha az olduğu kesin çünkü onları 1 dk yalnız bırakan erkek yok sadasdas
vay be unutmamışsınız gözlerim yaşardı cidden merak ediyorum işte

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,379
İsim
uwu
2 yıldır 1 asosyal kız tanıdım ve sayamayacağım kadar erkek

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Var olm bizim sınıfta 2 tane var biri satanist Allaha falan sövüyor havalı oluyor. Diğeri de yandaşı, kendini racon sanıyor ama arkadaşı yok. :(

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
sabri reis
Top Bottom