Neler Yeni

Ölüme en yakın olduğunuz an ne zamandı?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kardeşimle hızar motoruyla berbercilik oynuyorduk neyse çalıştırdı motoru başladı beni tıraş etmeye sonra motordan talaş parçası fırladı, Allah'tan talaş parçası şahdamarıma falan gelmedi.
Hızarla saç traşı mı yapmaya çalışıyordunuz ? Çok tehlikeli. Ben de hızar kullandım hala korkarım kullanmaktan. Yakınına bile yaklaşmam.

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
ömer
boğuluyordum tamam artık öldüm herhalde diye düşününce hayatım gözümün önünden film gibi geçti ama bunun olması 1-2 saniye sürüyor gerçekten ilginç bir deneyimdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Okuldan eve dönerken Araba çarptı.
Beyaz ışığı gördüm ama kısmet değilmiş.
Kendime geldiğimde araba sürücüsü üzerime su tutuyordu.
Neyse ki pek bir şey yokmuş.
Aynı gün taburcu oldum.
Kısmet değilmiş FSDAGSDGSGSDGSA

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Boğazıma cips kaçmıştı. Gerçekten çok heyecanlı bir hayatım varmış.

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
enes
Merkezi Akhisar olan 5.6'lık deprem.

Akhisarda yaşıyorum.

sagobch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Deniz
Köpekten nasıl kurtulunur ben hala bilmiyorum
kalın sesle bağırın kaçıyor hepsi 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de bisikletle tenha 3 şeritli yolda geziyorum. Millet oraya genellikle içki içmek için giderdi ya da ehliyeti olmayanlar orada alıştırma yaparlardı. İşte karşıya geçeceğim dönel kavşaktan. Sağımdan bir mercedes geliyor üzerime ama uzaktan. Ben de dedim yavaş gidiyor zaten hızlıca geçerim. Baktım adam dönerken bi hızlandı üzerime geldi. ben de bisikleti kaldırıma doğru sürdüm ve mükemmel bisiklet skillerim olduğu için önü kaldırıp kaldırıma geçtim😎. Kaç yıl oldu hala adamın neden öyle bir şey yaptığını çözemedim

Son düzenleme:
1-2 yıl önce 2 şeritli köy yolunda (yollar bol virajlı ,yan taraflar tarla ve uçurum gibi yüksek) hızım 120-130 civarı gidiyodum. boş diye basııyodum Önümde eski kasa ford transit 60 ya gidiyodu şunu sollayım dedim karşı şerite bi geçtim bana doğru bi araba geliyor direk transiti geçince tekrar şeridime girdim yol virajlı olduğu için karşıdan gelen arabayı görmek zordu ama hızlı geldiğim için duramazdım o yüzden böyle bi risk almıştım karşıdan gelen arabayı görünce aha öldük demiştim

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Boğulacaktım, araba çarpacaktı, gözümü merdivene çarpacaktım(Yüzümde yarık oldu. Eğer gözüme gelse bir gözüm olmayacaktı.), kaburgam kırıldı ama herhalde.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Beyler özet var mı xD

@TheDark

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Mehmet XXX
Çalışıyordum.Çatıda ipe ayağım takıldı az kalsın düşüyordum.Oluğa dayanmıştı elim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Mehmet Emin
iki tane var biri 5.sınıfta ormanlık alana girmiştik köpek çıktı nerdeyse yakalıycakken asfalta çıktık öyle bıraktı
2.de warband oynuyodum sonra kalktım salona doğru gidiyodum birden koridorda noluyo anlamadım önce gözlerim karardı sonra yavaşça duvara çarpa çarpa düştüm ellerimi dalan kontrol edemiyodum o an öldüm sandım ama ölmedim

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Araba çarptığı an...
Bisikletimle karşıdan karşıya geçerken kırmızı ışıkta 70-80 arası geçen bir kadın sürücü arka tekerime çarpmıştı. Bisikletle havada dönerek 10-20 metre ileri uçmuştum. Gözümü açtığımda etrafımda bir sürü kişi vardı. Çok korkmuştum korkudan ne yapacağımı bilmeden o halde eve gitmiştim. Eve girince bayılmışım.

Top Bottom